Microsoft Mouse Mischief Ana Sayfası

Öğrencileriniz derslere
tıklatarak katılsın

Karşıdan Yükle
Microsoft Silverlight’ı Edinin

Öğrencilerinizin dikkatini çekmek istiyor musunuz?

Microsoft Office PowerPoint

Mischief’i deneyin.

Mouse Mischief, Microsoft PowerPoint 2010 ve Microsoft Office PowerPoint 2007 ile bütünleşir, derslerinize soru, anket ve çizim etkinliği slaytları eklemenize olanak verir.

Öğrenciler ekrandaki yanıtları tıklatmak, daire içine almak, işaretlemek veya çizmek üzere kendi farelerini kullanarak bu derslere etkin şekilde katılabilirler.

Microsoft Mouse Mischief’i Karşıdan Yükleyin

Yazılımı kurabilmeniz veya kullanabilmeniz için aşağıdaki lisans koşullarını kabul etmelisiniz. Lisans koşullarını kabul etmezseniz, kurulum işlemine devam edilemez. Aşağıdaki Yazdır düğmesini tıklatarak lisans koşullarını yazdırabilirsiniz. Kurulum işleminden sonra, tekrar bu sayfaya dönerek lisans koşulları görülebilir.

Microsoft Mouse Mischief’i karşıdan yüklendikten sonra bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Kurulum süreci İngilizce’dir. Kurulum sırasında İngilizce olarak iki grup yazılım lisans koşulu sunulur. Burada görüntülenen lisans koşulları kurulum işlemindeki lisans koşullarına göre önceliklidir.

Lisans koşullarını kabul ediyorum.

Lisans koşullarını kabul etmiyorum.

Lisans koşullarını kabul ettikten sonra, bir kopyasını bilgisayarınıza yüklemek için Lisans koşullarını karşıdan yükle düğmesini tıklatın. Bundan sonra Mouse Mischief’i karşıdan yükleyebilirsiniz.