Usługa Office 365 podąża za Tobą

Usługa Office 365
podąża za Tobą

Office 365 umożliwia pracę z dowolnego miejsca

Office 365
dla Użytkowników Domowych

Office dla rodzin


Dowiedz się więcej
vertical bar

Office 365 Personal

Office dla Ciebie


Dowiedz się więcej

Przekazywanie pomysłów.

Dzięki szerokiej gamie profesjonalnych szablonów można stylowo przekazywać swoje pomysły. Utworzony dokument można następnie zapisać, edytować i udostępnić w trybie online.

Przyciąganie uwagi za pomocą obrazu i dźwięku.

Tworzenie i udostępnianie zaawansowanych prezentacji o profesjonalnym wyglądzie oraz współpraca z innymi osobami w czasie rzeczywistym niezależnie od miejsca pobytu.

Ukazywanie źródeł zysków.

Analizowanie i organizowanie danych i list oraz zarządzanie nimi. Trendy ukryte w danych można przedstawić graficznie, wyróżnić i udostępnić w celu wywarcia silniejszego wrażenia.

Zarządzanie skrzynką odbiorczą.

Wszystkimi wiadomościami e-mail, zadaniami, kalendarzami i kontaktami można zarządzać w jednym znajomym miejscu, które zapewnia najlepszą zgodność w przypadku przełączania się z komputera Mac na komputer PC i z powrotem.

Dlaczego polubisz pakiet Office dla komputerów Mac?

Pakiet Office 2011 dla komputerów Mac jest profesjonalny, zgodny i znany. Ponadto umożliwia pracę z dowolnymi osobami, w każdym miejscu.

Co nowego w pakiecie Office 2011?

Pakiet Office 2011 dla komputerów Mac ułatwia pracę z dowolnego miejsca, współpracę w czasie rzeczywistym i korzystanie z profesjonalnych narzędzi do projektowania.

Która wersja jest odpowiednia?

Pakiet Office 2011 dla komputerów Mac to najbardziej zgodne z pakietem Office dla systemu Windows oprogramowanie dla komputerów Mac. Znajdź odpowiednią wersję.