• Accept faptul că acest site foloseşte cookies pentru statistici, conţinut şi reclame personalizate.
Office

Aktualizácia balíka Office 2003: podnikové vydanie súboru Setup.exe balíka Office 2003

Schimbaţi limba:
Tento súbor na prevzatie je náhradou súboru setup.exe balíka Microsoft Office 2003 pre správcov, ktorí plánujú zaviesť balík Office 2003 so zapnutým lokálnym zdrojom inštalácie (LIS).
 • Versiune:

  1

  Nume fişier:

  ENTSETUP.EXE

  Data publicării:

  16.04.2004

  Dimensiune fişier:

  211 KB

   Tento súbor na prevzatie je náhradou súboru setup.exe balíka Office 2003 pre správcov, ktorí plánujú zaviesť balík Office 2003 so zapnutým lokálnym zdrojom inštalácie.

   Súbor EntSetup.exe podporuje dve nové vlastnosti: ENFORCECACHE a CACHEONLY. Ak je nastavená vlastnosť ENFORCECACHE, zabraňuje uskutočneniu inštalácie v prípade, ak lokálny zdroj inštalácie zlyhá, a zároveň zabraňuje používateľom odstrániť lokálny zdroj inštalácie. Ak je nastavená vlastnosť CACHEONLY, vytvorí sa iba lokálny zdroj inštalácie bez spustenia inštalácie. Inštalácia sa môže uskutočniť neskôr.

   Poznámka: Lokálny zdroj inštalácie je funkcia inštalácie, ktorá zabezpečuje, že ak používateľ inštaluje balík Office 2003 z disku CD alebo z komprimovaného obrazu disku CD na sieti, požadované inštalačné súbory sa skopírujú do skrytého priečinka na lokálnom počítači. Program Microsoft Windows Installer používa tento lokálny zdroj inštalácie na inštaláciu balíka Office. Lokálny zdroj zostane k dispozícii na neskoršiu opravu, opätovnú inštaláciu alebo aktualizáciu balíka Office. Používatelia môžu inštalovať funkcie podľa požiadaviek alebo spustiť inštaláciu v režime údržby a pridať nové funkcie bez použitia pôvodného média.
 • Sisteme de operare compatibile:

  Windows 2000 Service Pack 3; Windows 2000 Service Pack 4; Windows XP

   • Tento súbor na prevzatie pracuje s nasledujúcimi aplikáciami balíka Office:
    • Microsoft Office 2003.
  • Inštalácia súboru:
   1. Súbor prevezmite kliknutím na tlačidlo Prevziať (vyššie) a uložte ho na pevný disk.
   2. Dvakrát kliknite na programový súbor EntSetup.exe na pevnom disku, čím spustíte inštalačný program.
   3. Dokončite inštaláciu podľa návodu na obrazovke.
   Návod na používanie

   Skopírujte súbor EntSetup.exe do koreňového priečinka obrazu balíka Office 2003 a potom pomocou tohto súboru nainštalujte balík Office 2003.

   Poznámka: Ak máte nainštalovaný softvér na ochranu proti vírusom, pri použití vlastností CACHEONLY a REMOVECACHEONLY môžu tieto vlastnosti vrátiť neočakávané výsledky. Ďalšie informácie nájdete v dokumentácii Office Resource Kit.

   Odstránenie programu

   Ak chcete odstrániť samotný prevzatý súbor, odstráňte súbor EntSetup.exe.

   Ak chcete odstrániť nainštalovaný súbor, postupujte podľa postupu na odstránenie príslušnej inštalácie balíka Office 2003.

Descărcări populare

Se încarcă rezultatele, așteptați...

Actualizări gratuite pentru PC

 • Corecţii de securitate
 • Actualizări software
 • Pachete Service Pack
 • Drivere hardware