-

Microsoft Safety Scanner

Kas arvate, et teie arvutil on viirus?

Microsoft Safety Scanner on tasuta allalaaditav turbetööriist, mis pakub nõudmisel skannimist ning aitab eemaldada viirusi, nuhkvara ja teisi pahavarasid. See töötab koos teie olemasoleva viirusetõrjetarkvaraga.

Märkus. Microsoft Safety Scanner aegub 10 päeva pärast allalaadimist. Skanni taaskäitamiseks uusimate pahavaravastaste definitsioonidega laadige alla ja käitage Microsoft Safety Scanner uuesti.

Microsoft Safety Scanner ei ole asenduseks viirusetõrje tarkvaraprogrammile, mis pakub pidevat kaitset.

Reaalajas kaitseks, mis aitab kaitsta teie kodu või väikeettevõtte arvuteid viiruste, nuhkvara ja teiste pahavarade eest, laadige alla Microsoft Security Essentials.


Hankige turvalisem arvuti ja veebis sirvimise kogemus

Microsoft Security Essentials
Ehtsa Windowsi kliendid saavad tasuta Microsoft Security Essentialsitellimuse — auhinnalise viirusetõrje tarkvara, mis aitab kaitsta teie arvutit.

Internet Explorer
Hankige Microsofti uusim SmartScreen-filtriga turvaline brauser, mis aitab teil veebis sirvimisel vältida sotsiaalselt kavandatud pahavara andmepüügi veebisaite ja veebis olevaid pettusi.

Windows Live
Windows Live'i pere turvalisusega tagate oma isikupärastatud reeglitega laste turvalisuse Internetis. Saate hankida ka tööriistad, millega saate jälgida nende tegevusi veebis.


Spikker ja ressursid

?


Lauaarvuti levinumad ohud

!

Lisateave