-

„Microsoft Safety Scanner“ privatumo patvirtinimas

Atnaujinta: 2011 m. sausio 5 d.

„Microsoft“ ne tik kuria efektyvius, galingus ir patogius produktus asmeniniams kompiuteriams, bet ir labai stengiasi saugoti jūsų privatumą. Šiame privatumo patvirtinime paaiškinami daugelis „Microsoft Safety Scanner“ (MSS) duomenų rinkimo ir naudojimo procesų. Jame didžiausias dėmesys skiriamas funkcijoms, kurias naudojant jungiamasi prie interneto; tai nėra išsamus sąrašas. Jis netaikomas kitoms „Microsoft“ interneto ir autonominėms svetainėms, produktams ir paslaugoms.

MSS tikrina, ar kompiuteryje nėra kenkėjiškos programinės įrangos (kenkėjiškų programų) ir padeda pašalinti užkratą.

Renkama, apdorojama ar perduodama informacija

Jei MSS aptinka kenkėjišką programą arba jei MSS veikiant įvyksta klaida, „Microsoft“ siunčiama ataskaita, į kurią įtraukiama svarbiausia informacija apie kenkėjišką programą arba klaidą. Į „Microsoft“ siunčiamą ataskaitą įtraukiama techninė informacija apie MSS, rastą kenkėjišką programą ir kompiuterį, pvz.:

 • MSS versijos numeris.
 • Failų pavadinimai, kriptografinės maišos duomenys, dydis, datos žymė ir kitos iš kompiuterio pašalintos kenkėjiškos programos charakteristikos.
 • Informacija, ar pavyko pašalinti kenkėjišką programą.
 • Kompiuterio gamintojas, modelis ir procesoriaus architektūra.
 • Kompiuterio operacinės sistemos versija, lokalė ir interneto protokolo (IP) adresas.
 • Globaliai unikalus identifikatorius (GUID), leidžiantis suskaičiuoti unikalius MSS naudojančius kompiuterius. GUID yra atsitiktinai sugeneruotas skaičius; jame nėra jokios asmeninės informacijos ir jis nenaudojamas jums atpažinti.

  Į ataskaitas gali per klaidą patekti asmeninės informacijos. Pvz., kai kurios kenkėjiškos programos gali kompiuterio registre sukurti įrašų su tokia informacija kaip jūsų vartotojo vardas. Jei į ataskaitą įtraukta kokios nors asmeninės informacijos, „Microsoft“ nenaudos šios informacijos jums atpažinti ar su jumis susisiekti.

  Kompiuteryje aptikus programinę įrangą, kuri, kaip įtariama, yra kenkėjiška, MSS paprašys nusiųsti „Microsoft“ papildomos informacijos. Ši papildoma informacija siunčiama tik su jūsų sutikimu; į ją įeina:
 • Failai, kurie, kaip įtariama, yra kenkėjiškos programos. MSS pasirinks failus už jus.
 • Unikalusis identifikatorius, susijęs su failais, kurie, kaip įtariama, yra kenkėjiškos programos. Šis identifikatorius leidžia patikrinti, ar failai buvo sėkmingai perkelti.

Informacijos naudojamas

Surinkta informacija bus naudojama statistinei analizei (pvz., nustatyti, kiek kompiuterių užkrėsta konkrečia kenkėjiška programa) ir siekiant tobulinti MSS ir kitus „Microsoft“ produktus ir paslaugas. „Microsoft“ gali publikuoti apibendrintus duomenis apie MSS naudojimą ir jos atpažintas kenkėjiškas programas. Kartais mes samdome kitas įmones, teikiančias ribotas paslaugas mūsų vardu, pvz., atsakančias į klientų klausimus apie produktus ar paslaugas arba atliekančias statistinę mūsų paslaugų analizę. Šioms įmonėms pateiksime tik paslaugai suteikti reikalingą informaciją; joms bus draudžiama naudoti šią informaciją bet kokiais kitais tikslais. Be to, galime atskleisti informaciją trečiosioms šalims siekdami pagerinti jų produktų ir paslaugų galimybes kovoti su kenkėjiškomis programomis.

„Microsoft“ renkama ar atsiųsta informacija gali būti saugoma ir apdorojama JAV ar bet kurioje kitoje šalyje, kurioje „Microsoft“ ar jos dukterinės įmonės, filialai ar paslaugų tiekėjai turi infrastruktūrą, ir naudodami šį įrankį, jūs sutinkate su tokiais informacijos perdavimais už jūsų šalies ribų. „Microsoft“ laikosi „saugios prieglaudos“ nuostatų, paskelbtų JAV komercijos departamento dėl duomenų iš Europos Sąjungos rinkimo, naudojimo ir saugojimo. „Microsoft“ gali atskleisti surinktą informaciją, jei to reikalauja įstatymas arba gera valia, tikėdama, kad tokie veiksmai būtini: (a) paklūstant įstatymui ar „Microsoft“ iškeltai bylai; (b) saugant ir ginant „Microsoft“ teises (įskaitant mūsų sutarčių įvykdymą); arba (c) veikiant skubiomis aplinkybėmis, siekiant užtikrinti „Microsoft“ darbuotojų, „Microsoft“ produktų ar paslaugų naudotojų ar visuomenės narių asmeninį saugumą.

Pasirinkimas ir kontrolė

Jei nenorite, kad MSS siųstų „Microsoft“ kokią nors informaciją, galite išjungti MSS ataskaitų komponentą naudodami toliau nurodytą registro rakto parametrą.

Dalinis raktas: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\MSERT
Įrašo pavadinimas: \DontReportInfectionInformation
Tipas: REG_DWORD
Reikšmės duomenys: 1

Jūsų informacijos saugumas

„Microsoft“ rūpinasi jūsų informacijos apsauga. Mes naudojama įvairias saugumo technologijas ir procedūras, siekdami apsaugoti jūsų informaciją nuo neteisėtos prieigos, naudojimo ar atskleidimo. Siekiant apsaugoti jūsų privatumą, informacija, kurią MSS siunčia „Microsoft“, yra užšifruojama naudojant saugiųjų jungčių lygmenį (SSL).

Šio privatumo patvirtinimo pakeitimai

Mes galime kartais atnaujinti šį privatumo patvirtinimą. Tokiu atveju mes taip pat atnaujinsime „paskutinio atnaujinimo“ datą privatumo patvirtinimo viršuje. Rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šį privatumo patvirtinimą, kad žinotumėte, kaip saugome renkamą informaciją.

Jei reikia daugiau informacijos

Jei turite klausimų dėl šio privatumo patvirtinimo, kreipkitės el. pašto adresu msertpriv@microsoft.com.

MSS Privacy
Microsoft Corporation
One Microsoft Way, Redmond, Washington 98052