-

Microsoft Safety Scanner

Vai jums šķiet, ka datoram ir vīruss?

Microsoft Safety Scanner ir bezmaksas lejupielādējams drošības rīks, kas pēc pieprasījuma nodrošina pārbaudi un palīdz likvidēt vīrusus, spiegprogrammatūras un citas ļaunprātīgas programmatūras. Tas darbojas kopā ar jau esošo pretvīrusu programmatūru.

Piezīme: Microsoft Safety Scanner ir derīgs 10 dienas pēc lejupielādes. Lai atkārtoti veiktu pārbaudi, izmantojot jaunākās definīcijas par aizsardzību pret ļaunprātīgām programmatūrām, lejupielādējiet un vēlreiz palaidiet Microsoft Safety Scanner.

Microsoft Safety Scanner neaizvieto pretvīrusu programmatūru, kas sniedz pastāvīgu aizsardzību.

Lai reāllaikā aizsargātu mājas vai nelielus uzņēmuma datorus pret vīrusiem, spiegprogrammatūrām un citām ļaunprātīgām programmatūrām, lejupielādējiet Microsoft Security Essentials.


Drošāka datora lietošana un tīmekļa pārlūkošana

Microsoft Security Essentials
Genuine Windows klientiem tiek piedāvāts papildu abonements programmatūrai Microsoft Security Essentials. Tā ir godalgota pretvīrusu programmatūra, kas palīdz aizsargāt jūsu datoru.

Internet Explorer
Iegūstiet SmartScreen filtru, kas ir jaunākā Microsoft drošākas pārlūkprogrammas versija, kas palīdz izvairīties no krāpšanas tiešsaistē un sociāli veidotām ļaunprogrammatūrām, kuras pikšķerē vietnes.

Windows Live
Pakalpojums Windows Live ģimenes drošība sniedz iespēju pasargāt bērnus internetā, izmantojot jūsu personalizētas kārtulas. Varat arī saņemt rīkus, kas palīdzēs pārraudzīt, ko bērni dara tiešsaistē.


Palīdzība un resursi

?


Būtiskākie darbvirsmas apdraudējumi

!

Papildinformācija