-

Microsoft Safety Scanner

Bilgisayarınıza virüs bulaştığını mı düşünüyorsunuz?

Microsoft Safety Scanner isteğe bağlı olarak tarama yapan ve virüsleri, casus yazılımları ve diğer kötü amaçlı yazılımları kaldırmanıza yardımcı olan, ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz bir güvenlik aracıdır. Var olan virüsten koruma yazılımınızla birlikte çalışır.

Not: Microsoft Safety Scanner kullanım süresi yüklemeden 10 gün sonra sona erer. En son kötü amaçlı yazılım tanımlarıyla taramayı tekrar çalıştırmak istiyorsanız, Microsoft Safety Scanner ürününü tekrar yükleyin ve çalıştırın.

Microsoft Safety Scanner, sürekli koruma sağlayan bir virüsten koruma yazılım programının yerini almaz.

Ev ve küçük işletme bilgisayarlarını virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı korumanıza yardımcı olan gerçek zamanlı koruma için Microsoft Security Essentials ürününü yükleyin.


Daha güvenli bir bilgisayar ve daha güvenli web deneyimi

Microsoft Security Essentials
Orijinal Windows müşterileri, bilgisayarınızı korumanıza yardımcı olan ödüllü virüsten koruma yazılımı Microsoft Security Essentials'a ücretsiz abone olun.

Internet Explorer
Microsoft'un SmartScreen Filtresi içeren daha güvenli tarayıcısının son sürümünü edinin; bu filtre sosyal mühendislik ürünü olan kötü amaçlı kimlik avı Web sitelerini ve Web'de dolaşırken çevrimiçi sahtekarlıklarla karşılaşmayı engellemenize yardımcı olur.

Windows Live
Windows Live Aile Koruması kullanarak, kendi belirlediğiniz kurallarla çocuklarınızın Internet'te daha güvenli olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, çocuklarınızın çevrimiçi ortamda neler yaptığını izlemenizi sağlayan araçlar da edinirsiniz.


Yardım ve Kaynaklar

?


En yaygın masaüstü tehditleri

!

Ek bilgi