Inšpirácia

Prezrite si najlepšie a najnápaditejšie reklamy

Prezrite si najinovatívnejšie a najpútavejšie reklamy, ktoré sa objavujú na webových lokalitách spoločnosti Microsoft. Medzi tieto reklamy patrí všetko od reklamných pruhov po interaktívne webové lokality pre podporu konkrétnej značky a prezentujú schopnosti najúspešnejších kreatívnych agentúr na svete.

Chanel prvýkrát digitálne

Chanel prvýkrát digitálne

Značka Chanel je jednou z najžiadanejších luxusných značiek na svete. Známa pre svoju výnimočnú reklamnú komunikáciu v tradičných médiách, vstup House of Chanel prvýkrát do sveta interaktívnej reklamy verejnosť zaujal a hneď aj bodoval v rámci kampane pre túto luxusnú značku (US).

Microsoft Advertising, ako exkluzívny portálový partner pre túto kampaň, spolupracoval s Chanel a ich kreatívnou agentúrou, aby vytvoril a globálne realizoval kampaň v rámci uvedenia novej tváre pre ich najznámejší parfém Chanel No5.

Komplexné rich media technológie a streamované HD video (US) bolo nasadené na ich úvodnú webstránku a boli použité aj Instant Messenger aktivity, ktoré vo finále priniesli novému Chanel No5 filmu pozornosť miliónov Windows Live používateľov, a synchronizovali tak prvé uvedenie filmu na viacerých trhoch globálne presne na 5. mája.

Pozrite si kreatívu (US)

Funkcionalita inovatívneho banera pomáha spoločnosti Axion v získavaní top kreatívnych cien

Funkcionalita inovatívneho banera pomáha spoločnosti Axion v získavaní top kreatívnych cien

Úderná, inovatívna a kreatívna – tak by sa dala charakterizovať kampaň Banner Concerts pre belgickú banku Axion zameranú na mladú klientelu. Priniesla viac ako len dve významné ocenenia - zlatého leva Cyber Lions v Cannes (US) a Microsoft Advertising’s MOUSE grand prix (US) – priniesla najmä 6 miliónov impresií a takmer 45 000 unikátnych návštevníkov na webstránke Axion.

Pozrite si kreatívu (US)


Sony Ericsson umožňuje zákazníkom urobiť si vlastný názor

Spoluprácou s Live Messenger získava TV šou Skins väčšiu interakciu

Na základe prieskumu sa zistilo, že tínedžerskí fanúšikovia TV šou Skins používajú vo Veľkej Británii Messenger počas toho, ako pozerajú šou. Stanica E4 videla v tomto šancu, ako poskytnúť takejto skupine divákov hlbší zážitok. Tzv. Windows Live Messenger agent (US) poskytoval živé komentáre počas jednotlivých epizód priamo počas toho, ako boli vysielané, čím zabezpečoval kontinuálnu pozornosť pre Skins a jeho sponzorov prostredníctvom komunikačného okna. Stratégia sa vyplatila – 20 000 používateľov sa napojilo na agenta a tí poslali viac ako 2 milióny odkazov, čo zabezpečilo mimoriadnu pozornosť pre sponzorov.

Pozrite si kreatívu 1 (US)
Pozrite si kreatívu 2 (US)
Pozrite si kreatívu 3 (US)

Súvisiace linky

Windows Live na Slovensku
Prevezmite si ponukovú prezentáciu (PPTX, 2,7MB) a vyberte si z našej ponuky.

Inšpirácia
Pozrite si najinovatívnejšie reklamy objavujúce sa na webstránkach Microsoft.