Microsoft Startup Zone

Navštívte Microsoft Startup Zone (US), kde získate ešte viac informácií o programe Microsoft BizSpark.

Naštartujme úspech

Microsoft BizSpark™ predstavuje globálny program, vytvorený s cieľom pomôcť úspechu začínajúcim firmám. Pre naplnenie tohto cieľa sa v rámci programu poskytujú nasledujúce zdroje:

  • Softvér. Začínajúce firmy, zaradené do programu, získajú rýchly a jednoduchý prístup k najnovším plnohodnotným verziám najnovších vývojových nástrojov, technológií pre jednotlivé platformy a serverové licencie od spoločnosti Microsoft. Tieto môžu firmy okamžite použiť pre vývoj a poskytovanie svojich inovatívnych a interoperabilných riešení. Bez platieb alebo akýchkoľvek počiatočných nákladov.

  • Podpora. Spojte sa s celosvetovou skupinou Sieťových Partnerov – inkubátory, investori, poradcovia, štátne agentúry a hosteri, ktorí sú zapojení do inovácie poháňanej softvérom a podnikaním a poskytujú pre začínajúce firmy v programe široké spektrum podporných zdrojov.

  • Viditeľnosť. Dosiahnite globálnu viditeľnosť pre veľkú skupinu potenciálnych investorov, zákazníkov a partnerov.

Ako člen Microsoft BizSpark sa stanete súčasťou bohatého a agilného, celosvetového ekosystému iných začínajúcich firiem, partnerov a podporných organizácií a zdrojov, ktorého základným poslaním je, aby ste dosiahli rast a úspech. Microsoft BizSpark predstavuje najrýchlejší spôsob ako naštartovať svoju firmu.