NOVÝ PRÍSTUP K INFORMAČNÝM TECHNOLÓGIÁM

Dokumenty k prevzatiu

Žiadate fakty a čísla. Technické údaje. Chcete sa dozvedieť o cloude viac a vybrať pre vás najvhodnejšie riešenie pre prostredie cloud.

Prevezmite si dokumenty nižšie a zistite, ako ušetriť peniaze zvýšením efektivity IT, ako urýchliť dosiahnutie výsledkov a ako zlepšiť flexibilitu podnikania.

Kontaktujte nás
Dokument

Dokument

Ako môže cloud computing pomôcť biznisu
Microsoft, slovensky, 16 strán

Cloud computing nie je revolúcia ani žiadny všeliek. Prechod do cloud je evolúcia, ktorá vyžaduje dôkladné plánovanie. Táto brožúra vám predstaví reálne možnosti cloud computingu, popíše jeho výhody a pomôže vám vyhnúť sa prípadným úskaliam pri budovaní cloudových riešení. Na platforme spoločnosti Microsoft, lídra v cloud computingu.Microsoft
Prevziať
Dokument

Dokument

Ekonomické výhody využívania cloudu
Microsoft, slovensky, 24 strán

Výpočtová technika prechádza radikálnou zmenou: namiesto technológie klient-server sa začínajú využívať riešenia cloud. Pribúdajú špekulácie o tom, ako sa táto nová éra bude vyvíjať v nasledujúcich rokoch. IT riaditelia a vedúci IT pracovníci potrebujú jasnú víziu, kam tento odbor smeruje. Pomocou modelovania ekonomických princípov ovplyvňujúcich dlhodobý trend, sa dá lepšie pochopiť dlhodobý význam využívania cloudu v IT prostredí.

Microsoft
Prevziať
Dokument

Dokument

Office 365 - Tímová spolupráca kedykoľvek a odkiaľkoľvek
Microsoft, anglicky, 311 strán

V rámci Office 365 sú používateľom dostupné služby SharePoint Online, Exchange Online, a Lync Online prostredníctvom internetového prehliadača bez potreby ďalších investícií do budovania potrebnej infraštruktúry. Kľúčovým prostriedkom na využívanie nového cloud riešenia Office 365 sa stáva pripojenie na internet. Elektronická kniha vysvetľuje, ako jednoducho možno využiť Office 365 pre úspech jednotlivých tímov i celej spoločnosti.Microsoft
Prevziať