Konferencie a prezentácie

V tejto sekcii sa dozviete o akciách Microsoftu a ďalších školiacich zdrojoch ako je internetové vysielanie, online learning a referenčné materiály, ktoré rozšíria vaše vedomosti o technológiách Microsoftu a budú vás informovať o ich súčasnom vývoji.

MSDN akcie

Technické semináre

Spoločnosť Microsoft usporadúva pravidelné technické semináre, ktoré sú venované IT profesionálom a vývojárom. Tu nájdete ich aktuálny prehľad spoločne s registráciou. Veríme, že tieto akcie pre vás budú jedným z krokov, ako rýchlo a prehľadne získať informácie potrebné pre vašu odbornú činnosť.

Akcie

Microsoft ponúka veľké množstvo rôznych akcií a internetové vysielanie, zahŕňajúcich technické návody, aby ste mohli komunikovať so svojimi kolegami a odborníkmi a využiť čo najlepšie technológie a nástroje Microsoftu.

Výskumné akcie Microsoft

Výskumné oddelenie Microsoftu organizuje v priebehu roku mnoho akcií pre akademikov z celej Európy. Sú jedinečnou príležitosťou, ako sa dozvedieť viac o technológiách, produktoch a výskume Microsoftu a ich možnostiach využitia pre osobné aj školské potreby. Účasť na akciách spravidla vyžaduje pozvanie, mnoho z nich je avšak nahraných a sú k dispozícii na DVD.

Vývojárske akcie

Zúčastnite sa pravidelných MSDN® akcií pre vývojárov, na ktorých budete zoznámení s najnovšími zmenami a inováciami v technológiách a stretnete sa s kolegami z odboru.

Internetové vysielanie pre vývojárov

MSDN internetové vysielania ponúkajú 90 minút podrobných technických inštrukcií prezentovaných odborníkmi z Microsoftu. Tieto živé, interaktívne akcie sú zadarmo. Môžete mať na prednášajúceho technické otázky alebo si vypočuť otázky ostatných účastníkov. Zúčastniť sa môže iba prvých 1000 záujemcov, preto sa včas prihláste.

Microsoft akcie

Microsoft v Českej a Slovenskej republike usporadáva množstvo rozmanitých a zaujímavých akcií, ktoré vám môžu pomôcť udržiavať svoje schopnosti a porozumieť novým a práve vyvíjaným technológiám.

Akcie pre IT profesionálov

Microsoft TechNet akce

Microsoft TechNet ponúka široký záber bezplatných akcií v Českej republike pre IT profesionálov a systémových administrátorov. Vypočujte si špecialistov na technológie Microsoftu, ktorí používajú naše technológie a produkty každý deň. Naše typické TechNet akcie zamerané na určené témy sú skvelou príležitosťou na oznamovanie nápadov a na spoluprácu s kolegami.

Microsoft online semináre

Zúčastnite sa našich online seminárov zahŕňajúcich prezentácie školení, interaktívnu výučbu, názorné ukážky a možnosti naučiť sa od odborníkov viac o vyvíjaní s technológiami Microsoftu. Nájdite to, čo potrebujete, od prehľadu produktov až po technické inštrukcie.

Internetové vysielanie

Veda stojaca za technológiami Microsoftu

Chceli by ste sa dozvedieť viac o vede stojacej za technológiami Microsoftu a zistiť, aké výsledky prináša výskum tejto spoločnosti? Ak áno, sledujte sériu internetového vysielania pre akademickú sféru, ktoré bolo nahrané v máji 2005. Medzi našimi hovorcami je Erik Meijer, ktorý mal príspevok o význame language designu a Brendan Murphy, ktorý hovoril o softvérových zlyhaniach W2K a o ich význame pre budúce verzie.