Podujatia spoločnosti Microsoft

Slovenská firma, rok 2010 - Spoločný seminár spoločnosti Siemens a Microsoft

Názov Video
SharePoint 2010 – Top 5 noviniek pre Vašu firmu Ak vo Vašej spoločnosti nepotrebujete riešiť správu obsahu, archivovanie dokumentov, vyhľadávanie, formuláre a integráciu rôznych systémov, potom táto prednáška nie je určená pre Vás. Siemens_SharePoint_web (WMV, 338MB)
Siemens_W7_web (WMV, 367MB)
Ako zvládnuť migráciu na Windows 7 bez dalších vrások Naše skúsenosti s projektmi migrácií na najnovší operačný systém z dielne Microsoftu v prostredí stredných a veľkých firiem.
Správa pracovných staníc jedným kliknutím - to najlepšie zo System Center Configuration Manager Prezradíme, ako všetranne naši zákazníci využívajú System Center Configuration Manager, od pomoci pri rutinnej správe svojich pracovných staníc, po uľahčenie migrácií na Windows "sedmičky".
Ako sa navždy zbaviť papierov vo firme - formuláre v SharePoint 2010 (live demo) Jednou z top vlastností Sharepoint-u je možnosť prevedenia celej “papierovej” firemnej agendy do elektronickej podoby. My Vám chceme ukázať na skutočnom príklade, ako na to. Počas prezentácie sa síce zriedka podarí úspešne urobiť živé demo, Bill Gates by o tom vedel rozprávať, predsa sa o to pokúsime a predvedieme digitalizáciu zákazníckeho formuláru, prejdeme si jednotlivé kroky od jeho naskenovania, rozpoznania, importu do InfoPath až po vytvorenie schvaľovacieho workflow.