Hodnoty a vízie: Prehľad

Zoznámte sa s celosvetovými iniciatívami spoločnosti Microsoft.

Hodnoty, ktorými žijeme Hodnoty, ktorými žijeme

Úspech spoločnosti Microsoft v minulosti aj budúcnosti má dve kľúčové hľadiská: jednak našu technologickú víziu, jednak hodnoty, ktorými každý deň ako spoločnosť žijeme. Nižšie uvedené hodnoty predstavujú súbor princípov, ktoré sa vyvinuli od nášho založenia a ktoré vyjadrujú povahu, filozofiu a každodenné praktiky podnikania našej spoločnosti.


Technológia pre ľudí Technológia pre ľudí

V tomto okamihu sa tisíce ľudí na celom svete dozvedajú niečo úplne nové. Zisťujú, že sa po prvýkrát stali starými rodičmi.


Ekonomické príležitosti Ekonomické príležitosti

V centre mesta otvorila svoje dvere nová spoločnosť. Ľuďom tým poskytla príležitosť profitovať z jej príchodu na trh. Spoločnosť zamestnala nových ľudí.


Počítačová bezpečnosť Počítačová bezpečnosť

Šesťročné dieťa si sadá za počítač, aby našlo všetko, čo sa môže dozvedieť o lienkach. Starý otec si udržuje kontakt s rozrastajúcou sa rodinou prostredníctvom fotografií a správ odosielaných e-mailom.


Podpora inovácie Podpora inovácie

Je možné, že študent na strednej škole má nápad, ktorý by mohol naveky zmeniť spôsob, akým prijímame elektronické správy. Vedci na univerzite môžu byť blízko dokončenia revolučného plánu IT siete.