Spoločnosť Microsoft predstavila nový Office

Publikované: 17. júla 2012

Office prináša ako cloud službu a súčasne ako inováciu podporovanú Windows 8.


Generálny riaditeľ spoločnosti Microsoft Corp., Steve Ballmer včera predstavil zákazníkom náhľad nového Microsoft Office, k dispozícii na office.com/preview. Nová verzia ponúka intuitívny dizajn, ktorý dokonalo funguje s touch systémom, stylusom, myšou alebo klávesnicou na všetkých nových Windows zariadeniach, vrátane tabletu. Nový Office je sociálny a otvára moderné scenáre v čítaní a písaní poznámok. Stretnutia a komunikácia budú rozosielané prostredníctvom cloud služby, ktorá je vždy aktuálna.

Logo: Office 2013

"V Microsofte robíme odvážne kroky," povedal Ballmer na tlačovej konferencii v San Franciscu.

"Nový, moderný Office bude poskytovať bezkonkurenčnú produktivitu a flexibilitu pre spotrebiteľov i obchodných zákazníkov. Je to cloudová služba, ktorá bude plne spárovaná s Windows 8."

Viac informácií o integrácii so Skype (grátis 60 minútach na telefonovanie každý mesiac), Skydrive, Yammer, sa dozviete v priloženej tlačovej správe v anglickom jazyku alebo na stránke office.com/preview

Viac informácií

Microsoft je registrovaná obchodná značka spoločnosti Microsoft Corp. v USA a/alebo iných krajinách.
Názvy konkrétnych spoločností a produktov, ktoré sa spomínajú v tomto dokumente môžu byť obchodnými značkami príslušných vlastníkov.

Kontakt pre styk s médiami
Zdenka Krížová, Microsoft Slovakia, s.r.o.

Michal Krajčír, AMI Communications
tel.: +421 907 673 554
e-mail: michal.krajcir@amic.sk