Nový riaditeľ divízie služieb spoločnosti Microsoft Slovakia

Publikované: 9. októbra 2012

Slovenská pobočka spoločnosti Microsoft oznámila personálnu zmenu na jednej z riadiacich pozícií. Od 8. októbra 2012 nastúpil na post riaditeľa divízie služieb Karol Reindl, ktorý bude zodpovedný za jej riadenie a rozvoj.


Spoločnosť Microsoft Slovakia oznámila nové meno riaditeľa divízie služieb. Od 8. októbra 2012 je ním Karol Reindl, ktorý bude vo svojej funkcii zodpovedný za riadenie divízie, ktorej úlohou je podpora implementácie technológií a riešení na platforme produktového portfólia spoločnosti Microsoft, zapájanie partnerov a trhu do procesov v spoločnosti, edukačná činnosť a zdieľanie know-how v širokom spektre oblasti riešení.

“Teší ma, že sa môžem stať súčasťou takej poprednej IT spoločnosti, akou je Microsoft. Verím, že moje predošlé skúsenosti budú pre divíziu služieb prínosom,“ zhrnul svoj nástup Karol Reindl.

Karol Reindl vyštudoval Elektrotechnickú fakultu STU v Bratislave. Začiatky jeho kariéry sa spájajú s konzultačnými službami, kde sa venoval systémovej integrácii, implementácii aplikácií Oracle a vývoju softvéru pomocou nástrojov Oracle CASE. Neskôr počas 8 rokov postupne vystriedal niekoľko pozícií v spoločnosti System Access (SunGard), poslednou z nich bola funkcia generálneho riaditeľa. Následne, ako generálny riaditeľ, pôsobil 7 rokov v spoločnosti Capgemini.

Fotogaléria


Viac informácií

Microsoft je registrovaná obchodná značka spoločnosti Microsoft Corp. v USA a/alebo iných krajinách.
Názvy konkrétnych spoločností a produktov, ktoré sa spomínajú v tomto dokumente môžu byť obchodnými značkami príslušných vlastníkov.

Kontakt pre styk s médiami
Zdenka Krížová, Microsoft Slovakia, s.r.o.

Michal Krajčír, AMI Communications
tel.: +421 907 673 554
e-mail: michal.krajcir@amic.sk