Konferencia ShowIT 2013 – InTeligentný biznis predstaví najnovšie trendy v IT

Publikované: 18. decembra 2012

Spoločnosť Microsoft Slovakia a IT školiace stredisko GOPAS SR pripravili v poradí už štvrtý ročník odborného stretnutia IT špecialistov. Konferencia ShowIT je určená všetkým z odboru informačných technológií, ktorí chcú mať prehľad o súčasných a budúcich trendoch v oblasti produktov spoločnosti Microsoft.


Spoločnosť Microsoft Slovakia, v spolupráci so školiacim strediskom GOPAS SR, pripravila pre IT špecialistov v poradí už štvrtý ročník konferencie ShowIT, tentoraz s podtitulom InTeligentný biznis. Počas troch dní si účastníci podujatia budú môcť vybrať z viac ako 30 odborných prednášok pod vedením kvalitného lektorského tímu. Prednášky sú určené pre široké spektrum IT inžinierov a manažérov, ktorí musia riadiť aj komplexnejšiu infraštruktúru. Vítaní sú i študenti plánujúci uplatniť sa v IT sektore.

„Spoločnosť Microsoft v poslednom období priniesla množstvo noviniek. Tento rok predstavíme a podrobne do detailov rozoberieme Microsoft Windows 8 a Microsoft Windows Server 2012, business aplikácie ako je Microsoft SharePoint 2013, Microsoft Exchange Server 2013, Microsoft Lync Server 2013 a Microsoft SQL Server 2012.  Nezabudneme ani na tému cloud a s ním súvisiace riešenia Microsoft Hyper-V a Microsoft System Center. Nakoľko GOPAS je IT školiace stredisko, naučíme účastníkov využívať všetky možnosti už spomenutých aplikácií tak, aby boli maximálnym prínosom pre ich skutočných užívateľov,“ povedal Ondřej Ševeček, lektor spoločnosti GOPAS a odborný garant konferencie.

Podujatie sa uskutoční v termíne 12.-14. februára 2013 v hoteli Gate One Bratislava. Viac informácií o programe a prednášajúcich nájdete na stránke www.showit.sk.  


Viac informácií

Microsoft je registrovaná obchodná značka spoločnosti Microsoft Corp. v USA a/alebo iných krajinách.
Názvy konkrétnych spoločností a produktov, ktoré sa spomínajú v tomto dokumente môžu byť obchodnými značkami príslušných vlastníkov.

Kontakt pre styk s médiami
Zdenka Krížová, Microsoft Slovakia, s.r.o.

Michal Krajčír, AMI Communications
tel.: +421 907 673 554
e-mail: michal.krajcir@amic.sk