Spoločnosť Microsoft Slovakia má nového obchodného riaditeľa pre verejnú správu

Publikované: 4. septembra 2013

Spoločnosť Microsoft Slovakia má od 1. septembra 2013 nového obchodného riaditeľa pre oblasť verejnej správy. Zodpovednosť za obchodné aktivity spoločnosti v oblasti štátnej správy, samosprávy a oblasti školstva prevzal Gabriel Fedorko, ktorý má s prácou v Microsoft Slovakia dlhoročné skúsenosti.


Na post obchodného riaditeľa pre verejnú správu v spoločnosti Microsoft Slovakia nastúpil od 1. septembra Gabriel Fedorko, ktorý bude zodpovedať za obchodné aktivity spoločnosti v oblasti štátnej správy, samosprávy a oblasti školstva.

Gabriel Fedorko do spoločnosti Microsoft Slovakia nastúpil v roku 2001 ako technický špecialista. Počas 12 rokov pôsobil na viacerých pracovných pozíciách, poslednou z nich bola pozícia riaditeľa oddelenia podpory vývojárov, ktorú zastával 2, 5 roka. Vzdelanie získal na Vysokej škole ekonomickej v Bratislave. Má dve deti, medzi jeho hobby patrí práca a rybárčenie.

“Som presvedčený, že moje doterajšie skúsenosti pomôžu napĺňať víziu slovenskej pobočky. Verím, že s profesionálnym tímom budeme pre našich zákazníkov z oblasti štátnej správy dôveryhodným partnerom s pridanou hodnotou pre všetky sféry – od vzdelávania, zdravotníctvo, cez bezpečnosť a ďalšie oblasti eGovernmentu”, zhodnotil nástup na novú pozíciu Gabriel Fedorko.

Zodpovednosti obchodného riaditeľa pre verejnú správu prevzal po Marcele Havrilovej, ktorá v súčasnosti zastáva pozíciu riaditeľky pre oblasť školstva.

Fotogaléria


Viac informácií

Microsoft je registrovaná obchodná značka spoločnosti Microsoft Corp. v USA a/alebo iných krajinách.
Názvy konkrétnych spoločností a produktov, ktoré sa spomínajú v tomto dokumente môžu byť obchodnými značkami príslušných vlastníkov.

Kontakt pre styk s médiami
Zdenka Krížová, Microsoft Slovakia, s.r.o.

Michal Krajčír, AMI Communications
tel.: +421 907 673 554
e-mail: michal.krajcir@amic.sk