Spoločnosť Microsoft Slovakia má nového riaditeľa oddelenia podpory vývojárov

Publikované: 10. septembra 2013

Za riadenie oddelenia podpory vývojárov v spoločnosti Microsoft Slovakia je od 1. septembra 2013 zodpovedný Ján Paulech, ktorý má s prácou v Microsoft Slovakia dlhoročné skúsenosti.


Na post riaditeľa pre podporu vývojárov v spoločnosti Microsoft Slovakia nastúpil od 1. septembra Ján Paulech. V rámci tejto pozície bude mať na starosti rozvoj obchodných príležitostí v oblasti aplikačného vývoja, softvérového ekosystému ako aj podporu komunity vývojárov a IT profesionálov.

Ján Paulech do spoločnosti Microsoft Slovakia prišiel v roku 2006, keď zodpovedal za obchodnú a marketingovú stratégiu rozvoja serverových riešení na Microsoft platforme. Od polovice marca 2011 zastával post technického riaditeľa, kde bol zodpovedný za technický tím spoločnosti, implementáciu lokálneho modelu technickej podpory predaja, ako aj rozvoj cloudových riešení na Slovensku. Vzdelanie získal na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave.

“Zodpovednosť za rozvoj aplikačného businessu na cloudových službách a platforme Windows na rôznych typoch zariadení je pre mňa veľkou výzvou a verím, že v nej budem môcť zužitkovať svoje doterajšie skúsenosti”, zhodnotil nástup na novú pozíciu Ján Paulech.

Zodpovednosti prevzal po Gabrielovi Fedorkovi, ktorý sa stal 1. septembra 2013 obchodným riaditeľom pre oblasť štátnej správy.

Fotogaléria


Viac informácií

Microsoft je registrovaná obchodná značka spoločnosti Microsoft Corp. v USA a/alebo iných krajinách.
Názvy konkrétnych spoločností a produktov, ktoré sa spomínajú v tomto dokumente môžu byť obchodnými značkami príslušných vlastníkov.

Kontakt pre styk s médiami
Zdenka Krížová, Microsoft Slovakia, s.r.o.

Michal Krajčír, AMI Communications
tel.: +421 907 673 554
e-mail: michal.krajcir@amic.sk