Microsoft Slovakia na podujatí BITE predstaví desiatky noviniek a zastreší odbornú časť BITE Pro

Publikované: 18. novembra 2013

Na Slovensko prichádza nová výstava BITE, ktorá spája tri najväčšie IT podujatia Notebook Expo, NextGen Expo a TechDays na ploche 9 000 m2. Na najväčšom slovenskom IT podujatí spoločnosť Microsoft Slovakia predstaví širokú škálu svojich produktov od Windows 8.1 na najnovších zariadeniach, cez cloudovú ponuku, po desiatky tematických workshopov na rôzne témy.


Prvý ročník najväčšej IT výstavy na Slovensku BITE sa uskutoční už koncom tohto týždňa, 22. a 23. novembra. Návštevníkom prinesie dva dni plné noviniek a odborných prednášok zo sveta IT, technológií a videohier. To všetko na ploche 9 000 m2 v bratislavskej Inchebe.

Spoločnosť Microsoft Slovakia, ako jeden z hlavných partnerov podujatia, pre návštevníkov pripravila okrem desiatok hardvérových noviniek od partnerov ako Intel, Nokia aj sériu odborných workshopov BITE Pro. Tie prinesú informácie o novinkách a najnovších trendoch vo svete IT, nedávno uvedenej komplexnej cloudovej ponuke pre veľké firmy a cloud OS, a ukážky toho, ako môžu cloudové riešenia uľahčiť prácu v spoločnosti každej veľkosti. Praktický rozmer teórii dodá simulácia a riešenie konkrétnych problémov a panelové diskusie s odborníkmi. Dohromady Microsoft Slovakia zastreší v rámci piatich tematických blokov viac ako 35 prednášok na najvyššej odbornej úrovni, ktoré budú prezentované renomovanými spíkrami. Na prednášky je vzhľadom na kapacitu nutná registrácia. Piatkový program pre účastníkov BITE Pro zavŕši BITE Expo networking party.

„Sme radi, že spoločnosť Microsoft Slovakia prispela ku vzniku najväčšej IT udalosti na Slovensku, aká tu kedy bola. Záujem o technológie na Slovensku neustále narastá a toto podujatie je odpoveďou. V programe si nájde to svoje každý – od študentov, rodiny, hráčov, cez záujemcov o najnovší hardvér a technologické novinky, po IT špecialistov a vývojárov,“ zhodnotil očakávania Markus Breyer, generálny riaditeľ Microsoft Slovakia.

„Spojenie so silnými značkami ako TechDays a NextGen EXPO garantuje naozaj kvalitné podujatie plné zážitkov,“ uviedol Ondrej Macko, šéfredaktor PC REVUE.

Výstava BITE sa koná v dňoch 22. – 23. novembra 2013 v INCHEBA EXBO v Bratislave. Lístky sú dostupné v predpredaji cez Ticketportal.sk. Jednodňový lístok stojí v predpredaji 5 eur, dvojdňový 9 eur. Lístky sa budú predávať aj na mieste počas výstavy. Jednodňový lístok stojí 8 eur, dvojdňový 12 eur. Viac informácií o výstave BITE nájdete na webe www.bite.sk.

Viac o BITE

BITE vznikol spojením troch silných značiek, a to Notebook Expo by PC REVUE, NextGen Expo by Sector a TechDays by Microsoft. Návštevníci výstavy tu budú môcť vidieť najnovšie zariadenia zo sveta notebookov, ultrabookov, tabletov, smartfónov, herných konzol a množstvo ďalšieho. To všetko doplní séria odborných prednášok so známymi menami z domova aj zo sveta.


Viac informácií

Microsoft je registrovaná obchodná značka spoločnosti Microsoft Corp. v USA a/alebo iných krajinách.
Názvy konkrétnych spoločností a produktov, ktoré sa spomínajú v tomto dokumente môžu byť obchodnými značkami príslušných vlastníkov.

Kontakt pre styk s médiami
Zdenka Krížová, Microsoft Slovakia, s.r.o.

Michal Krajčír, AMI Communications
tel.: +421 907 673 554
e-mail: michal.krajcir@amic.sk