Koniec podporyMicrosoft Office 2003

300Dní
08Hodín
20Minút
10Sekúnd

Čo znamená odpočet?

Technológie napredujú rýchlym tempom a neustále sa zlepšujú. Dôkazom je aj neustála inovácia balíka Microsoft Office, ktorého aktuálna verzia 2013 v sebe zahŕňa to najnovšie, čo svet technológií ponúka. Práve preto sa technická podpora balíka Microsoft Office 2003 končí 8. apríla 2014. Teraz je ten správny čas na prechod...
Viac informácií

Prečo si mám kúpiť
nový Office 2013


Nový Office ponúka inteligentné funkcie a nový svieži vzhľad. A teraz s novým Officom 365 Premium pre domácnosti budete mať k vašim dokumentom prístup, kamkoľvek sa vyberiete. Nainštalovať si ho môžete až do piatich počítačov.

 • Prístup k dokumentom
  odkiaľkoľvek
  Už žiadne hľadanie strateného USB kľúča. Nový Office je v cloude, takže prístup k vašim dokumentom budete mať z ktoréhokoľvek zariadenia.
 • Úprava
  PDF súborov V novom Office si môžete dokument uložený v PDF formáte otvoriť vo Worde a následne použiť či editovať jeho obsah.
 • Upozornenie na odosielanie
  e-mailu bez prílohy Nový Outlook vás pri odosielaní mailu upozorní, pokiaľ v texte uvádzate prílohu a žiadny dokument k mailu nepriložíte. Vyhnete sa tak zasielaniu ďalšieho mailu s vysvetlením: Tentoraz už aj s prílohou.
 • Voľné ruky
  pri prezentácii Vaše poznámky k prezentácii môžete pokojne nechať na stole. Vďaka novým funkcionalitám v PowerPointe budete vidieť vaše poznámky či nasledujúce slidy. A tak sa budete môcť plne sústrediť na prezentovanie, a to bez zbytočných papierov v ruke.
 • Registrovanie poslednej
  rozčítanej strany/slidu Vďaka novým funkcionalitám Wordu a PowerPointu budete môcť pokračovať v čítaní alebo príprave vášho dokumentu tam, kde ste pri poslednom otvorení skončili.
 • Vyhľadávanie
  účteniek Odfoťte si vaše účtenky či potvrdenky a vďaka novému nástroju Image Search v rámci OneNote 2013 ich jednoducho a rýchlo kedykoľvek vyhľadáte.
Viac dôvodov