Odber bulletinov | Zrušiť odber | Upravte svoj profil

header

Marec 2011

   Rozdávame štýlové myšky, chyťte si jednu aj vy

SVK11004_10_pic1a

Jar už klope na dvere a nastal čas definitívne sa prebrať zo zimnej letargie. Postaviť sa na nohy vám môže pomôcť aj naša nádielka marcových noviniek, ktorá prináša z každej oblasti niečo: atraktívnu súťaž, zľavu, návody ako si zjednodušiť prácu s počítačom a ešte oveľa viac.

A nezabudnite nás sledovať i naďalej, pretože už teraz pre vás pripravujeme ďalšie zaujímavé zľavy a súťaže pre bláznivý apríl.

 

 

 

Ďalšie novinky, tipy a triky nájdete na portáli Môj digitálny svet. Ak chcete vedieť o novinkách ako prví, pridajte sa do našej Facebookovej skupiny.

Príjemné čítanie Vám praje Vaša redakcia

 


 

SVK11004_10_pic2

SVK11004_10_pic3

 

Vyvetrajte svoj notebook a vyhrajte štýlovú myš

Máte súťaživého ducha a chuť vyhrávať? Stačí mať trochu fantázie, notebook, foťák a Internet Explorer v počítači. Pripravili sme pre vás prvú jarnú súťaž o svieže myšky Microsoft Arc™ Mouse White a každý týždeň môžete vyhrať hneď tri krát. Takže neváhajte a zapojte sa, šanca získať cenu je naozaj vysoká. Priebeh súťaže a návrhy ostatných môžete sledovať na Facebookovej skupine Aký naozaj je Windows 7.

 

Najnovší Office 2010 teraz za výhodnú cenu

Zdajú sa vám dnešné softvéry pridrahé? Ak práve zvažujete kúpu nového PC zbystrite pozornosť, pretože máme pre vás zaujímavú ponuku. Word, Excel, PowerPoint a nástroj na poznámky OneNote v najnovšej verzii môžete mať teraz o 20 eur lacnejšie. O tom kde, za koľko a na aké verzie balíka Office 2010 akcia platí sa dočítate v našom článku.

 


 

Neprehliadnite

 

Stiahnite si zdarma

 Odosielateľom tohto bulletinu je spoločnosť MICROSOFT Slovakia s.r.o., Prievozská 4D, IČ: 31398871.

Odber bulletinov | Zrušiť odber | Upravte svoj profil

© 2011 Microsoft Corporation Podmienky používania | Ochranné známky | Zásady ochrany osobných údajov

footer