Odber bulletinov | Zrušiť odber | Upravte svoj profil

header

Apríl 2011

   Balík Office 2010 teraz môžete získať aj zadarmo

SVK11004_12_pic1

Jar je už v plnom prúde a rovnako zakvitla aj ponuka zliav a akcií od Microsoftu. Okrem súťaže o podpísaný dres slovenskej hokejovej reprezentácie máte možnosť prísť k balíku Office 2010 prakticky zadarmo alebo získať k nemu atraktívny darček. Viac zistíte v našich článkoch.

A nezabudnite nás i naďalej pozorne sledovať, pretože kým vy čítate, my pre vás pripravujeme ďalšie zaujímavé zľavy a súťaže.

 

Ďalšie novinky, tipy a triky nájdete na portáli Môj digitálny svet. Ak chcete vedieť o novinkách ako prví, pridajte sa do našej Facebookovej skupiny.

Príjemné čítanie Vám praje Vaša redakcia

 


 

SVK11004_12_pic4

SVK11004_12_pic3b


Ako získať najnovší Office 2010 prakticky zdarma


Prvý apríl je už za nami a toto nie je žart. Áno, najnovší balík kancelárskych programov ako napríklad Word a Excel naozaj môžete mať len za 1 euro. Stačí, ak pri kúpe nového počítača nachytáte predavača, ktorý vám k nemu možnosť zakúpiť si Office 2010 neponúkne. Následne máte nárok na Office 2010 za 1 euro. Akcia platí vo všetkých predajniach spoločnosti Shark.
 


Za kúpu Office 2010 vás odmeníme darčekom


Ak už nový počítač máte a chcete mu na jar dopriať nový kabát vo forme kvalitných  programov, máme akciu aj pre vás. Ak si do konca júna kúpite najpoužívanejší kancelársky balík Office 2010, pribalíme vám k nemu poukážku do siete Ticketportal v hodnote 10 eur, ktorú môžete do konca roka uplatniť na akékoľvek podujatie. Viac informácií nájdete v článku.

 


 

Neprehliadnite

 

Stiahnite si zdarma

 Odosielateľom tohto bulletinu je spoločnosť MICROSOFT Slovakia s.r.o., Prievozská 4D, IČ: 31398871.

Odber bulletinov | Zrušiť odber | Upravte svoj profil

© 2011 Microsoft Corporation Podmienky používania | Ochranné známky | Zásady ochrany osobných údajov

footer