Odber bulletinov | Zrušiť odber | Upravte svoj profil

header

Jún 2011

   K Xbox 360 teraz rozdávame hry zadarmo

SVK11004_15_pic1

Letné prázdniny sú každú chvíľu tu a aj keď už možno nechodíte do školy, aj pre vás je ten správny čas o niečo viac sa uvoľniť a o niečo menej pracovať.

Aj počas júna vám prinášame niekoľko možností, ako sa pobaviť, zahrať a popri tom všetkom aj niečo vyhrať. Viac o nich sa dočítate v tomto vydaní newslettera.

Ďalšie novinky, tipy a triky nájdete na portáli Môj digitálny svet. Ak chcete vedieť o novinkách ako prví, pridajte sa do našej Facebookovej skupiny.

Príjemné čítanie Vám praje Vaša redakcia

 


 

SVK11004_15_pic2

SVK11004_15_pic3


K Xboxu 360 hra zdarma

Ak práve rozmýšľate nad kúpou hernej konzoly, máme pre vás zaujímavú ponuku. Ku každému Xboxu  360, ktorý si kúpite v predajni Brloh teraz môžete dostať hru v hodnote 20 eur úplne zdarma. Stačí len, aby ste mali chuť popri nakupovaní aj zabávať sa. Znie to zvláštne? V tomto článku sa dozviete viac o čoraz populárnejšej sociálnej sieti, ale aj  o tom, ako získať hru Forza 3 alebo Halo 3 bezplatne.


Office on-line zdarma a vylepšený!

Možno aj vy patríte medzi tých, ktorí už využívajú výhody on-line verzie kancelárskeho balíka Office. Prístup k súborom odkiaľkoľvek, ich on-line editácia, ukladanie a to všetko len s pripojením na internet. Máme pre vás dobrú správu: Office Web Apps majú nové funkcie, ktoré vám uľahčia prácu. Tí, ktorí ste ich ešte nevyskúšali, neváhajte a pripojte sa k 50 miliónom spokojných používateľov! 

 


 

Neprehliadnite

Stiahnite si zdarma

 Odosielateľom tohto bulletinu je spoločnosť MICROSOFT Slovakia s.r.o., Prievozská 4D, IČ: 31398871.

Odber bulletinov | Zrušiť odber | Upravte svoj profil

© 2011 Microsoft Corporation Podmienky používania | Ochranné známky | Zásady ochrany osobných údajov

footer