Description: Description: http://click.email.microsoftemail.com/open.aspx?ffcb10-fe8e15787561017470-fe621276756007787014-fed316717767007d-fec21c767365017e-fe2117747d600d7b721170-ffce15

Odber bulletinov | Zrušiť odber | Upravte svoj profil

Description: Description: header

November 2011

   Objavujte nový svet WindowsPC, tieto Vianoce je IN

Description: Description: Objavujte nový svet WindowsPC, tieto Vianoce je IN

Zvažujete kúpu nového počítača, ktorý by na Vianoce potešil vašich blízkych? Neviete si vybrať z obrovskej ponuky? Spoločnosť Microsoft prináša užitočnú pomôcku pre všetkých, ktorí sa chcú rýchlo zorientovať – nový portál www.windowspc.sk. Unikátny web spája všetkých výrobcov a je svojou prehľadnosťou a zrozumiteľnými parametrami určený naozaj pre každého. 

O jeho najhorúcejších aktualitách vás bude raz mesačne informovať newsletter Novinky zo sveta WindowsPC. Ďalšie novinky nájdete na www.windowspc.sk. Ak sa chcete aj zabaviť a zasúťažiť si, pridajte sa do Facebookovej skupiny.

Príjemné čítanie a pohodovú predvianočnú atmosféru Vám praje Vaša redakcia

 


 

Description: Description: Náš tip na WindowsPC.sk

Description: Description: Tip na darček pod stromček


Náš tip na WindowsPC.sk

Tenký notebook s veľkým výkonom. Aj taký je nový Acer Aspire S 3. Má ultraaerodynamické prevedenie, ktoré doplňuje okamžité prebudenie, rýchle pripojenie a dlhú výdrž batérie. Na portáli windowspc.sk nájdete prehľadne zosumarizované jeho ďalšie technické parametre, užitočné windows skóre, videorecenzie, redakčné recenzie v slovenčine, ale aj porovnanie jeho cien v slovenských e-shopoch - a navyše superbalík programov zadarmo!


Tip na darček pod stromček

Rozmýšľate nad vianočným darčekom, ktorý by bol užitočný a zároveň by potešil? Využite limitovanú ponuku od Microsoftu a darujte tieto Vianoce blízkym praktické darčekové balenie! V originálnom balíčku sa skrýva buď Office 2010 pre podnikateľov alebo Office 2010 pre študentov a domácnosti a moderná bezdrôtová myš, je len na vás, čo si vyberiete. Viac o tom, v ktorých obchodoch môžete balíček z limitovanej série nájsť sa dočítate tu.
 


 

Neprehliadnite

Stiahnite si zdarmaSpoločnosť Microsoft rešpektuje vaše súkromie. Ak potrebujete viac informácií, prečítajte si naše online Vyhlásenie o používaní osobných údajov.

Ak už nechcete naďalej prijímať tento bulletin kliknite sem. Ak chcete nastaviť možnosti kontaktovania pre ostatné správy spoločnosti Microsoft, kliknite sem.

Microsoft Slovakia s.r.o.
Prievozská 4D
Apollo Business Center, Block E, Bratislava 821 09
Slovakia

Description: Description: footer