Description: Description: http://click.email.microsoftemail.com/open.aspx?ffcb10-fe8f15787561017570-fe621276756007787014-fed316717767007d-fec21c767365017e-fe2117747d600d7b721170-ffce15

Odber bulletinov | Zrušiť odber | Upravte svoj profil

Description: Description: header

December 2011

   Nepraktickým darčekom odzvonilo. Čo s tým? Inšpirujte sa s nami!

Description: Description: Objavujte nový svet WindowsPC, tieto Vianoce je IN

Vianoce sú doslova za dverami a na kúpu darčekov pre blízkych je už ten najvyšší čas. Ak patríte medzi tých, ktorí si to nechávajú na poslednú chvíľu, inšpiráciou môže byť portál  www.windowspc.sk. Nájdete na ňom prehľad aktuálnej ponuky všetkých výrobcov moderných PC s operačným systémom Windows 7. Svojou prehľadnosťou a zrozumiteľnými parametrami je určený naozaj pre každého. 

Novinky zo sveta PC prinášajú najhorúcejšie informáci z tohto portálu. Ďalšie novinky nájdete na www.windowspc.sk. Ak sa chcete navyše aj zabávať a súťažiť, pridajte sa do Facebookovej skupiny.

Veselé Vianoce a šťastný začiatok nového roka Vám praje Vaša redakcia

 


 

Description: Description: Náš tip na WindowsPC.sk

Description: Description: Tip na darček pod stromček


Neviete si vybrať PC? Pozrite si nové videá

Ak hľadáte komplexné informácie o tých najvymakanejších počítačoch z našich obchodov, ste na správnej adrese.
Na stránke windowspc.sk pribudli ďalšie nové videá, ktoré vám môžu pomôcť rozhodnúť sa. Najnovšími z nich je predstavenie ultrabooku Samsung 900X, ktorý je so sovojou váhou 1, 31 kg ultraľahký a ideálny aj do kabelky. Druhým videom je oficiálne uvedenie ultrabooku Asus Zenbook, ktorý je nielen dizajnovou vychytávkou, ale svojou hrúbkou patrí aj do kategórie ultratenkých.


Praktický darček pod stromček

Stop zbytočným darčekom, na ktoré sadá prach. Limitovaná ponuka s praktickým darčekom od Microsoftu je ešte stále k dispozícii! V originálnom balíčku nájdete kancelársky balík Office 2010 pre podnikateľov alebo Office 2010 pre študentov a domácnosti a modernú bezdrôtovú myš Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000. Viac o tom, v ktorých obchodoch môžete balíček z limitovanej série nájsť a vyhnúť sa tak predvianočnej tlačenici sa dočítate tu.
 


 

Neprehliadnite

Stiahnite si zdarmaSpoločnosť Microsoft rešpektuje vaše súkromie. Ak potrebujete viac informácií, prečítajte si naše online Vyhlásenie o používaní osobných údajov.

Ak už nechcete naďalej prijímať tento bulletin kliknite sem. Ak chcete nastaviť možnosti kontaktovania pre ostatné správy spoločnosti Microsoft, kliknite sem.

Microsoft Slovakia s.r.o.
Prievozská 4D
Apollo Business Center, Block E, Bratislava 821 09
Slovakia

Description: Description: footer