Kliknutím sem nainštalujte doplnok Silverlight*
Slovenská republikaZmeniť|Všetky lokality spoločnosti Microsoft
Windows
*
SQL Server 2008
Microsoft Hlavná stránka|Microsoft Servery
*Domov*
*
*Informácie o produkte*
*
*Riešenia*
*
*Vyskúšajte*
*
*Ako nakúpiť*
*
*Partneri*
*
*Materiály*
*
*Komunita*
Microsoft SQL Server Data ServicesRegistrácia pre bezplatnú beta verziu

Škálovateľnosť na požiadanie

Služba SQL Server Data Services (SSDS) je vysoko škálovateľné úložisko dát na požiadanie a webová služba pre spracovanie dopytov. Organizácie môžu využívať prostriedky úložiska podľa potreby a namiesto vysokých počiatočných kapitálových a prevádzkových nákladov môžu svoje výdaje obmedziť na oveľa menšie jednorazové sumy vyplývajúce z momentálnej potreby.

Úložisko na požiadanie a prístup

Jednoduché škálovanie pri raste objemu dát

Jednoduchá správa

Úroveň služieb na podnikovej úrovni

Služba SQL Server Data Services je založená na robustných databázových technológiách systému Microsoft SQL Server a ponúka tak vysokú úroveň služieb (SLA) zaisťujúcu vysokú dostupnosť, výkon a ochranu pred stratou dát.

Databázová technológia SQL Server na podnikovej úrovni ako uzol úložiska

Vysoká dostupnosť, zabezpečenie a výkon

Dynamické aplikácie

Služba SQL Server Data Services podporuje rozhrania pre webové programovanie ako SOAP či REST pre rýchle vytváranie webových aplikácií. Vývojári sa môžu zameriavať na inovatívne funkcie s dátami a zároveň na znižovanie nákladov na infraštruktúru a prevádzku.

Web 2.0 API

Flexibilný dátový model pre rýchly vývoj aplikácií

Jednoduchý dopytovací model


Vertafore

„Naša počiatočná reakcia je taká, že služba Microsoft SQL Server Data Services (SSDS) je výborným začiatkom a ponúka novým zákazníkom spoločnosti Microsoft možnosť využitia úložiska a prenosového pásma škálovateľným spôsobom. Zaujíma nás jej využitie pre potenciálne obmedzenie špičiek vo využívaní prenosového pásma, ku ktorým dochádza v obdobiach distribúcie nových verzií nášho softvéru klientom. Zdá sa, že služba SSDS by potenciálne mohla nenákladne riešiť tieto problémy.“

—Chris Kinsman,
VP Development,
Vertafore/AMS Services

 

©2017 Microsoft Corporation. Všetky práva vyhradené. Kontaktujte nás |Podmienky používania |Ochranné známky |Zásady ochrany osobných údajov
Microsoft