Kliknutím sem nainštalujte doplnok Silverlight*
Slovenská republikaZmeniť|Všetky lokality spoločnosti Microsoft
Windows
*
SQL Server 2008
Microsoft Hlavná stránka|Microsoft Servery
*Domov*
*
*Informácie o produkte*
*
*Riešenia*
*
*Vyskúšajte*
*
*Ako nakúpiť*
*
*Partneri*
*
*Materiály*
*
*Komunita*

Prehľad

Model systému SQL Server

Kliknutím obrázok zväčšíte.

Dáta dostupné kdekoľvek a kedykoľvek

SQL Server 2008 je produkt vyvinutý v súlade s víziou spoločnosti Microsoft pre dátovú platformu, pretože organizáciám umožňuje kedykoľvek spravovať ľubovoľné dáta z akéhokoľvek miesta. Vďaka tomuto produktu je možné priamo v rámci databázy ukladať dáta zo štruktúrovaných, čiastočne štruktúrovaných a neštruktúrovaných dokumentov, ako sú obrázky či hudba. SQL Server 2008 ponúka širokú škálu integrovaných služieb, ktoré vám umožnia vykonávať ďalšie operácie s dátami, ako napríklad dopyty, vyhľadávanie, synchronizáciu, generovanie zostáv a vytváranie analýz. Dáta je možné ukladať na najväčších serveroch dátového centra, kde k nim môžete získať prístup aj zo stolových počítačov a mobilných zariadení, čo vám zaistí kontrolu nad dátami bez ohľadu na miesto ich uloženia.

SQL Server 2008 vám umožňuje spracovávať dáta vo vlastných aplikáciách vyvinutých pomocou technológií Microsoft .NET a Visual Studio alebo v rámci architektúry orientovanej na služby (SOA) a podnikových procesov prostredníctvom servera Microsoft BizTalk Server, zatiaľ čo informační pracovníci získavajú prístup k dátam priamo v nástrojoch, ktoré používajú každý deň (napríklad systém Microsoft Office 2007). SQL Server 2008 prináša dôveryhodnú, produktívnu a inteligentnú dátovú platformu spĺňajúcu všetky vaše potreby súvisiace s dátami.

Nové funkcie systému SQL Server 2008

DÔVERYHODNÝ

SQL Server poskytuje nenahraditeľným podnikovým aplikáciám maximálnu úroveň zabezpečenia, spoľahlivosti a škálovateľnosti.

Ochrana cenných informácií

Zaistenie nepretržitého chodu podniku

Spoľahlivá reakcia

PRODUKTÍVNY

Ak chcú firmy v dnešnom dynamickom svete podnikania reagovať na nové príležitosti, musia byť schopné rýchlo nasadzovať riešenia pre interakciu s dátami. SQL Server 2008 obmedzuje čas a náklady potrebné pre vývoj a správu aplikácií.

Správa pomocou zásad

Jednoduchší vývoj aplikácií

Ukladanie ľubovoľného typu informácií

INTELIGENTNÝ

SQL Server 2008 je komplexná platforma, ktorá poskytuje inteligentný prístup k informáciám všade, kde ho používatelia potrebujú.

Integrácia ľubovoľných dát

Poskytovanie relevantných informácií

Informácie potrebné pre rozhodovanie


 

©2017 Microsoft Corporation. Všetky práva vyhradené. Kontaktujte nás |Podmienky používania |Ochranné známky |Zásady ochrany osobných údajov
Microsoft