Príďte sa dotknúť inovácií

Cieľom technologického centra je umožnenie osobného pohľadu na produkty a riešenia z užívateľského pohľadu, ako aj predstavenie praktického využitia riešení cloud. Technologické centrum bude k dispozícii päť dní v týždni pre zákazníkov a partnerov. Technologické centrum je k dispozícii pre našich partnerov a zákazníkov a jeho cieľom je ponúknuť možnosť uvidieť, ako tieto produkty a riešenia v praxi fungujú.

Technologické Centrum Microsoft

Priestor o rozlohe takmer 300 m2, na ktorého vzniku sa v rámci partnerstva významnou mierou podieľala aj spoločnosť HP, ponúka partnerom a zákazníkom možnosť vyskúšať si technologické novinky z oblasti podnikových riešení, usporadúvať brífingy, workshopy, prezentácie a stretnutia.

Technologické Centrum Microsoft

V centre sú k dispozícii takmer všetky Microsoft softvérové produkty, aktuálne virtualizačné technológie, vrátane Virtual Desktop Infrastructure (US), Windows Server 2011 Multipoint (US), Windows 7 Embedded Standard (.CZ), nástroje na správu a monitoring systémov a riešenie pre zjednotenú komunikáciu Lync a špeciálne telefóny od spoločnosti Polycom. Okrem toho v ňom má svoje miesto senzor Kinect s konzolou Xbox 360 a najnovšie hardvérové produkty.

Technologické Centrum Microsoft

Z technológií od spoločnosti HP sa v centre nachádza serverovňa a klientske počítače. Serverovňa pozostáva z racku 36 U, v ktorom je osadený c3000 Enclosure , 4 servery BL460c G7 a jeden WS460c G6. Súčasťou výbavy centra je aj server DL360 G7, dva StorageWorks P2000 G3 iSCI MSA a HP Multiseat Computing Solution so 4 klientskymi stanicami HP t5740e Thin Client s operačným systémom Windows 7 Embedded Standard.

Informačné centrum | Kontaktujte nás

© 2011 Microsoft Corporation. Všetky práva vyhradené. Právné informácie | Ochrana osobných údajov a súbory cookie

Microsoft