Windows Phone
 
Ako nájsť ten najvhodnejší telefón? Vyhľadať, porovnať a zakúpiť zariadenie

Najnovšie telefóny

HTC 7 Pro

HTC 7 Pro

Prvý Windows Phone telefón s plnohodnotnou QWERTY klávesnicou na slovenskom trhu vás zaujme, či už hľadáte výkonný pracovný nástroj alebo dokonale vyladené zariadenie pre trávenie voľného času. HTC 7 Pro okrem päťriadkovej klávesnice a výklopného displeja ponúka perfektnú konektivitu k hlasovým i dátovým sieťam rovnako ako k Wi-Fi, svižné užívateľské prostredie a radu funkcií, ktoré vám uľahčí život ako kapesné LED svietidlo, prevádzač mien alebo chytrou reguláciou vyzvánania. Podpora sady Office a synchronizácia s Windows Live, Microsoft Exchange alebo službou Gmail slúži pri komunikácii s kolegami a plnení tímových úloh. Vďaka podpore sociálnych sietí zase budete mať neustále prehľad o tom, čo je nové u vašich priateľov.

Viac »

*LG Optimus 7 (E900)

LG Optimus 7 (E900)

Prvé zariadenie od spoločnosti LG s operačným systémom Windows Phone® 7 je navrhnuté pre ľahké a užívateľsky priateľské používanie telefónu i začiatočníkmi. Medzi hlavné prednosti zariadenia Optimus 7 patrí plnohodnotný internetový prehliadač s WiFi pripojením, možnosťou využitia technológií Bluetooth či DLNA slúžiace pre bezdrátové zdieľanie multimediálneho obsahu s ďalšími digitálnymi zariadeniami, vstavaná GPS anténa a kvalitný 5Mpx fotoaparát s funkciou natáčania videa vo vysokej kvalite až 720px.

Viac »

*Samsung Omnia 7

Samsung Omnia 7

Samsung Omnia 7 s novým operačným systémom Windows® Phone 7 oslní kombináciou špičkového hardvéru a elegantného dizajnu. Veľkou prednosťou zariadenia je štyrpalcový Super AMOLED displej, ponúkajúci neprekonateľný zážitok z prehliadania multimédií. Omnia 7 vyniká taktiež svojou výkonnosťou a konektivitou k hlasovým i dátovým sieťam, nechýba ani WiFi alebo Bluetooth. Predinštalovaný Windows® Phone 7 vám spríjemní pracovný i súkromý život vďaka jasnej a prehľadnej organizácii užívateľského rozhrania, ponúkne vám taktiež možnosť sťahovať a počúvať hudbu vďaka softvéru Zune® alebo zahrať si skvelé hry v integrovaném Xbox LIVE®.

Viac »

Vyberte si podľa:

Značky
Zariadenia špecializované na konkrétny odbor*

Zariadenia špecializované na konkrétny odbor

Sortiment obsahuje aj odolné počítače do ruky, ktoré sú špeciálne prispôsobené pre váš odbor. Čítanie čiarových kódov a zber dát sa v nich stretávajú s mobilnými komunikáciami. Vyberte si zariadenie, ktoré najlepšie vyhovuje potrebám vašej firmy.

Všetky ponúkané zariadenia »

 
Sledujte nás naFacebook(SK) TwitterYouTube (US)