Windows Phone
 

Prehľad smartphonov

Výsledky: Zobrazené všetko z celkovo nájdeného počtu 3 zariadení

Vyberte si podľa:

Značky


Zobrazené:
1-3 | Zobraziť všetko
HTC 7 Pro
*

HTC 7 Pro

*

Prvý Windows Phone telefón s plnohodnotnou QWERTY klávesnicou na slovenskom trhu vás zaujme, či už hľadáte výkonný pracovný nástroj alebo dokonale vyladené zariadenie pre trávenie voľného času. HTC 7 Pro okrem päťriadkovej klávesnice a výklopného displeja ponúka perfektnú konektivitu k hlasovým i dátovým sieťam rovnako ako k Wi-Fi, svižné užívateľské prostredie a radu funkcií, ktoré vám uľahčí život ako kapesné LED svietidlo, prevádzač mien alebo chytrou reguláciou vyzvánania. Podpora sady Office a synchronizácia s Windows Live, Microsoft Exchange alebo službou Gmail slúži pri komunikácii s kolegami a plnení tímových úloh. Vďaka podpore sociálnych sietí zase budete mať neustále prehľad o tom, čo je nové u vašich priateľov.

Detaily | Informácie výrobcu | Demo ukážka
Zakúpiť:
Agem HTC shop HTC
Samsung B7330 Omnia Pro
*

Samsung B7330 Omnia Pro

*

Samsung Omnia Pro B7330 je optimalizovaný pre neustále pripojenie a biznis funkcie a spolu s multimediálnymi funkciami vám umožňuje podávať vynikajúci výkon. Telefón ponúka plnú kompatibilitu s dôležitými pracovnými dokumentmi, takže môžete byť neustále v obraze, a to aj keď ste mimo kancelárie. Výborná pripojiteľnosť, aj k lokalitám sociálnych sietí, a multimediálne funkcie vám umožňujú vybaviť si všetky svoje súkromné aktivity. Užite si to najlepšie ze svetov práce a zábavy v sofistikovanej forme. Omnia Pro má elegantný dizajn s jasnou obrazovkou a efektívnou klávesnicou QWERTY. Tenký a očarujúci telefón sa pohodlne zmestí do ruky alebo vrecka.

Detaily | Informácie výrobcu | Demo ukážka
Zakúpiť:
Irdistribution HTCshop Samsung
Sony Ericsson Aspen
*

Sony Ericsson Aspen

*

Sony Ericsson Aspen je novým modelom ekologicky úspornej rady GreenHeart so skvelými vlastnosťami pre efektívne využitie vášho pracovného času. Okrem asistovanej navigácie GPS je zariadenie vybavené konektivitou k sieťam 3G, WiFi a Bluetooth, pre ľahšiu organizáciu pošty, kalendára či úloh slúži predinštalovaný operačný system Windows Mobile 6.5.3 Professional. Pohodlné písanie správ a e-mailov zaručuje QWERTY klávesnica a prehľadné prechádzanie najbežnejších funkcií kláves SlideView. Vo chvíli odpočinku isto oceníte aplikáciu Windows Media Player pre počúvanie hudby, FM rádio s fukciou RDS alebo 3D hry.

Detaily | Informácie výrobcu | Demo ukážka
Zakúpiť:
Alza Datart Nay

Zobrazené:

1-3 | Zobraziť všetko
Windows Live for Mobile: Windows Live v mobile Microsoft Office Mobile: Využívajte mobilné kancelárie
 
Sledujte nás naFacebook(SK) TwitterYouTube (US)