Windows Phone
 

Prehľad smartphonov

Výsledky: Zobrazené všetko z celkovo nájdeného počtu 4 zariadení

Vyberte si podľa:

Značky


Zobrazené:
1-4 | Zobraziť všetko
Samsung B7330 Omnia Pro
*

Samsung B7330 Omnia Pro

*

Samsung Omnia Pro B7330 je optimalizovaný pre neustále pripojenie a biznis funkcie a spolu s multimediálnymi funkciami vám umožňuje podávať vynikajúci výkon. Telefón ponúka plnú kompatibilitu s dôležitými pracovnými dokumentmi, takže môžete byť neustále v obraze, a to aj keď ste mimo kancelárie. Výborná pripojiteľnosť, aj k lokalitám sociálnych sietí, a multimediálne funkcie vám umožňujú vybaviť si všetky svoje súkromné aktivity. Užite si to najlepšie ze svetov práce a zábavy v sofistikovanej forme. Omnia Pro má elegantný dizajn s jasnou obrazovkou a efektívnou klávesnicou QWERTY. Tenký a očarujúci telefón sa pohodlne zmestí do ruky alebo vrecka.

Detaily | Informácie výrobcu | Demo ukážka
Zakúpiť:
Irdistribution HTCshop Samsung
Sony Ericsson Aspen
*

Sony Ericsson Aspen

*

Sony Ericsson Aspen je novým modelom ekologicky úspornej rady GreenHeart so skvelými vlastnosťami pre efektívne využitie vášho pracovného času. Okrem asistovanej navigácie GPS je zariadenie vybavené konektivitou k sieťam 3G, WiFi a Bluetooth, pre ľahšiu organizáciu pošty, kalendára či úloh slúži predinštalovaný operačný system Windows Mobile 6.5.3 Professional. Pohodlné písanie správ a e-mailov zaručuje QWERTY klávesnica a prehľadné prechádzanie najbežnejších funkcií kláves SlideView. Vo chvíli odpočinku isto oceníte aplikáciu Windows Media Player pre počúvanie hudby, FM rádio s fukciou RDS alebo 3D hry.

Detaily | Informácie výrobcu | Demo ukážka
Zakúpiť:
Alza Datart Nay
Gigabyte Gsmart S1205
*

Gigabyte Gsmart S1205

*

Gigabyte GSmart je prvý smartphone s operačným systémom Windows Mobile, ktorý ponúka funkciu DualSIM. Vďaka nej je možné v jednom zariadení súčasne používať dve SIM karty a ľahko tak vybavovať služobnú komunikáciu rovnako ako mať na dosah svojich najbližších. Zariadenie je dodávané s operačným systémom Windows Mobile 6.5 Professsional vrátane predinštalovanej sady Office Mobile a Outlook Mobile a prístupu k novým službám My Phone pre zálohu telefónu na web a Marketplace pre sťahovanie aplikácií piamo v telefóne. Kvalitnú výbavu dopĺňa vstavaná GPS navigácia, 3megapixelový fotoaparát alebo podpora Bluetooth a WiFi. Samozrejmosťou je dotykový displej a možnosť rozšírenia pamäti pomocou kariet microSD až do veľkosti 16 GB.

Detaily | Informácie výrobcu | Demo ukážka
Zakúpiť:
HTCshop Gigabyte
HTC HD2
*

HTC HD2

*

HTC HD2 na prvný pohľad zaujme svojim veľkým a presným 4,3-palcovým dotykovým displejom, vďaka ktorému je práca i zábava ešte príjemnejšia než predtým. Zariadenie pracuje s rýchlym 1GHz procesorom a dodáva sa s novinkou HTC Sense, ktorá prináša úplne intuitívne ovládanie. HD2 naviac spája akúkoľvek komunikáciu do jednej, a tak nájsť správy SMS alebo rýchle správy (IM) od jednej osoby zvládnete jediným dotykom displeja. Zariadenie samozrejme funguje vo vysokorýchlostných sieťach 3.5G, k internetu sa možno pripojiť cez Wi-Fi hotspoty alebo prostredníctvom Bluetooth. HD2 nechýba ani navigačný systém GPS, vďaka ktorému vždy nájdete presne to, čo hľadáte.

Detaily | Informácie výrobcu | Demo ukážka
Zakúpiť:
HTC shop HTC

Zobrazené:

1-4 | Zobraziť všetko
Jednoduchá synchronizácia mobilného zariadenia s PC Microsoft Office Mobile: Využívajte mobilné kancelárie
 
Sledujte nás naFacebook(SK) TwitterYouTube (US)