Windows Phone
 

Prehľad smartphonov

Výsledky: Zobrazené všetko z celkovo nájdeného počtu 6 zariadení

Vyberte si podľa:

Značky


Zobrazené:
1-6 | Zobraziť všetko
HTC 7 Pro
*

HTC 7 Pro

*

Prvý Windows Phone telefón s plnohodnotnou QWERTY klávesnicou na slovenskom trhu vás zaujme, či už hľadáte výkonný pracovný nástroj alebo dokonale vyladené zariadenie pre trávenie voľného času. HTC 7 Pro okrem päťriadkovej klávesnice a výklopného displeja ponúka perfektnú konektivitu k hlasovým i dátovým sieťam rovnako ako k Wi-Fi, svižné užívateľské prostredie a radu funkcií, ktoré vám uľahčí život ako kapesné LED svietidlo, prevádzač mien alebo chytrou reguláciou vyzvánania. Podpora sady Office a synchronizácia s Windows Live, Microsoft Exchange alebo službou Gmail slúži pri komunikácii s kolegami a plnení tímových úloh. Vďaka podpore sociálnych sietí zase budete mať neustále prehľad o tom, čo je nové u vašich priateľov.

Detaily | Informácie výrobcu | Demo ukážka
Zakúpiť:
Agem HTC shop HTC
Samsung Omnia 7
*

Samsung Omnia 7

*

Samsung Omnia 7 s novým operačným systémom Windows® Phone 7 oslní kombináciou špičkového hardvéru a elegantného dizajnu. Veľkou prednosťou zariadenia je štyrpalcový Super AMOLED displej, ponúkajúci neprekonateľný zážitok z prehliadania multimédií. Omnia 7 vyniká taktiež svojou výkonnosťou a konektivitou k hlasovým i dátovým sieťam, nechýba ani WiFi alebo Bluetooth. Predinštalovaný Windows® Phone 7 vám spríjemní pracovný i súkromý život vďaka jasnej a prehľadnej organizácii užívateľského rozhrania, ponúkne vám taktiež možnosť sťahovať a počúvať hudbu vďaka softvéru Zune® alebo zahrať si skvelé hry v integrovaném Xbox LIVE®.

Detaily | Informácie výrobcu | Demo ukážka
Zakúpiť:
Orange TO2 Nay
HTC 7 Mozart
*

HTC 7 Mozart

*

Ďalšia z noviniek Windows Phone® od spoločnosti HTC – Mozart - poteší každého milovníka kvalitného počúvania hudby, fotografovania, sledovania a natáčania videí. Okrem štandardných parametrov ako výkonný 1GHz procesor, veľké rozlíšenie displeja a celkom nový operačný systém Windows Phone 7 ponúka radu výnimočných vlastností. Fotoaparát s rozlíšením 8Mpix, autofocusom a xenonovým bleskom nahráva videá v rozlíšení až 720 pixelov, SRS WOW HDTM zaisťuje skvelý zvuk, Music + Videos Hub so Zune® sa postará o vašu zábavu či už ste kdekoľvek. Ľahký prehľad o všetkých svojich známych budete mať vďaka People Hub, prehľadnú prácu vám umožní Office Hub. A nielen, že je Mozart výborne vyladené zariadenie, ale je taktiež veľmi elegantné a štýlové.

Detaily | Informácie výrobcu | Demo ukážka
Zakúpiť:
Orange Agem Irdistribution
HTC HD 7
*

HTC HD 7

*

Komunikátor HTC HD 7 na prvý pohľad ohromí svojim výnimočným veľkým displejom s uhlopriečkou 4,3 palcov. V kombácii s WVGA rozlíšením, výkonným procesorom a veľkou kapacitou batérie je tým pravým spoločníkom na cesty. Nielen, že HD 7 umožňuje skutočný zážitok zo sledovania videí vo vysokej kvalite, zariadenie je vybavené i výklopným stojanom pre vaše maximálne pohodlie. Samozrejmosťou je taktiež vysoká kvalita videozáznamu zriadeného komunikátorom. S HTC HD 7 se už nemusíte lúčiť s hraním svojich obľúbených hier - Xbox LIVE® budete mať stále pri sebe a zážitok z hrania si budete mocť užívať kedykoľvek a kdekoľvek.

Detaily | Informácie výrobcu | Demo ukážka
Zakúpiť:
T-Mobile Orange Agem
LG Optimus 7 (E900)
*

LG Optimus 7 (E900)

*

Prvé zariadenie od spoločnosti LG s operačným systémom Windows Phone® 7 je navrhnuté pre ľahké a užívateľsky priateľské používanie telefónu i začiatočníkmi. Medzi hlavné prednosti zariadenia Optimus 7 patrí plnohodnotný internetový prehliadač s WiFi pripojením, možnosťou využitia technológií Bluetooth či DLNA slúžiace pre bezdrátové zdieľanie multimediálneho obsahu s ďalšími digitálnymi zariadeniami, vstavaná GPS anténa a kvalitný 5Mpx fotoaparát s funkciou natáčania videa vo vysokej kvalite až 720px. Samozrejmosťou je rovnako ako u ďalších zariadení s Windows Phone® 7 výkonný procesor, vysoké rozlíšenie displeja, dlhá výdrž batérie a prehľadná organizácia telefónu do tematických častí ako sú Marketplace Hub pre sťahovanie aplikácií priamo do telefónu, People Hub pre maximálne prepojenie s vašimi najbližšími alebo Games Hub ponúkajúci možnosť zahrať si radu skvelých hier cez XBOX Live a ešte oveľa viac.

Detaily | Informácie výrobcu | Demo ukážka
Zakúpiť:
Orange Alza LG
HTC 7 Trophy
*

HTC 7 Trophy

*

Prvé Windows Phone® 7 zariadenie od HTC je určené hlavne fanúšikom hrania hier. Pre maximálnu citlivosť je telefón vybaveý 1GB procesorom Snapdragon, skvelé rozlíšenie 480 x 800 bodov ponúka 3,8-palcový displej, kapacita batérie 1300 mAh zaručuje dlhú výdrž pre neprerušované hranie. Vďaka novému operačnému systému Windows Phone® 7 budete mať rýchlo a prehľadne po ruke všetko, čo potrebujete: Xbox LIVE® vďaka Games Hub, najrôznejšie aplikácie k stiahnutiu vďaka Marketplace Hub, obľúbenú hudbu a video na Marketplace Hub, všetkých svojich priateľov a známych pokope vďaka People Hub a mnoho ďalšieho.

Detaily | Informácie výrobcu | Demo ukážka
Zakúpiť:
Agem Datart HTCshop

Zobrazené:

1-6 | Zobraziť všetko
Novinky o Windows 7 nájdeš na Windows blogu
 
Sledujte nás naFacebook(SK) TwitterYouTube (US)