Windows Phone
 

Prehľad špecializovaných zariadení

Výsledky: Zobrazené všetko z celkovo nájdeného počtu 7 zariadení

Vyberte si podľa:

ZnačkyZobrazené:
1-7 | Zobraziť všetko
Motorola MC55
*

Motorola MC55

*

MC55 je dnes najmenšie a najľahšie zariadenie kategórie EDA (Enterprise Digital Assistant) od spoločnosti Motorola. Zahŕňa mobilný počítač, VoIP telefón, snímač čiarových kódov a kameru – to všetko v odolnom priemyselnom vyhotovení a pritom s páčivým vzhľadom. Svoje uplatnenie nájde MC55 v obchodoch, nemocniciach aj v sektore služieb.

Detaily | Informácie výrobcu | Demo ukážka
Zakúpiť:
Motorola
Motorola VC6096
*

Motorola VC6096

*

Vysoko odolná a špičkovo zariadená novinka od spoločnosti Motorola je určená pre využitie v aute, ocenia ju dopravcovia každodenného tovaru aj vodiči vojenskej techniky. Zariadenie je prispôsobené extrémnym podmienkam, ľahko teda odoláva vlhku, prachu, priamemu slnečnému žiareniu alebo otrasom. Bolo skonštruované za účelom šetrenia dopravných nákladov a maximálnej produktivity vodiča. Na 6,5-palcovom displeji je sledovanie trasy jazdy alebo nájdenie alternatívnej cesty hračkou, okrem toho Motorola VC6096 ponúka taktiež kompletné hlasové a dátové služby, pripojenie k Internetu pomocou WiFi, ak sa vozidlo nachádza v dosahu hotspotu, a mnoho ďalších funkcií.

Detaily | Informácie výrobcu
Zakúpiť:
Motorola
Motorola MC3000
*

Motorola MC3000

*

Mobilný počítač MC3000 s pokročilými funkciami je vo svojej triede malý, ľahký a odolný prístroj určený pre prácu v sťažených podmienkach. Vďaka operačnému systému Windows Mobile 6.1 je možné naň nasadzovať aplikácie vyžadujúce vysokú výkonnosť, kvalitný príjem dát zaisťuje pripojenie cez Wi-Fi či Bluetooth. Zariadenie je možné prispôsobiť špecifickým podmienkam najrôznejších profesií, čím umožňuje zamestnancom efektívne plniť svoje úlohy po celý čas pracovného dňa. MC3000 s čítačkou čiarových kódov je tak výnimočným pomocníkom v maloobchodoch, skladoch, pri doručovaní tovaru a všade tam, kde sú potrebné výkonné aplikácie a odolnosť.

Detaily | Informácie výrobcu
Zakúpiť:
Motorola
Motorola MC90xx
*

Motorola MC90xx

*

Odolný mobilný terminál pre náročné prostredie ako vnútri budov, tak mimo nich. Je navrhnutý tak, aby vydržal každodennú prevádzku v takmer akomkoľvek prostredí, začínajúc prístupom k dátam, cez snímanie nových dát až k ich okamžitému prenosu. Okrem práce s mobilným e-mailom a kancelárskymi aplikáciami má aj ďalšie funkcie vhodné pre pracovníkov v teréne, ako je napríklad čítačka čiarových kódov.

Detaily | Informácie výrobcu
Zakúpiť:
Motorola
Motorola MC75
*

Motorola MC75

*

Motorola MC75 je komunikátorom 3.5G so špičkovou výbavou a odolnou konštrukciou, ocenia ho tak najmä pracovníci, ktorí sa často nachádzajú v teréne. Prístroj je vybavený operačným systémom Windows Mobile 6.0, na ktorý je možné doinštalovať najrôznejšie aplikácie uľahčujúce prácu. V spojení so službou GPS napríklad dispečer jednoducho zistí, či bola zákazka doručená adresátovi a pripojením platobného terminálu je možné využiť jej uhradenie platobnou kartou kedykoľvek a kdekoľvek. Motorole MC75 nechýba ani čítačka čiarových kódov, Wi-Fi alebo Bluetooth.

Detaily | Informácie výrobcu
Zakúpiť:
Motorola
Motorola Symbol MC35
*

Motorola Symbol MC35

*

Zariadenie ponúkajúce nové pojatie podnikovej konektivity. Ide o mobilný telefón, počítač, fotoaparát a skener čiarových kódov a prijímač GPS v jednom. Zariadenie je možné rozšíriť aj o silnejšiu batériu. Mobil vyniká svojou odolnosťou v sťažených pracovných podmienkach a nadštandardným zvukovým výkonom, čím je predurčený na použitie predovšetkým v náročnejších prevádzkach.

Detaily | Informácie výrobcu
Zakúpiť:
Motorola
Motorola Symbol MC70
*

Motorola Symbol MC70

*

Zariadenie MC70 kombinuje funkcie mobilného telefónu, vreckového počítača a skenera. Mobilní pracovníci ho môžu využiť pri každej práci, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzajú. Toto odolné kompaktné zariadenie je navrhnuté tak, aby vydržalo prácu v náročných podmienkach, vždy poskytuje dokonalé hlasové služby a dátovú konektivitu v sieťach WAN/LAN/PAN aj možnosť pracovať s ďalšími aplikáciami. MC70 má všetko, čo potrebuje mobilný pracovník, aby zvýšil svoju produktivitu. Nezáleží na tom, či pracuje v teréne a odčítava spotrebu, doručuje zásielky alebo opravuje spotrebiče, robí inventúru v obchode alebo kontroluje výsledky testov v nemocnici.

Detaily | Informácie výrobcu
Zakúpiť:
Motorola

Zobrazené:

1-7 | Zobraziť všetko
Niekedy je správna možnosť úplne jasná: Windows Mobile - mobilné riešenie
 
Sledujte nás naFacebook(SK) TwitterYouTube (US)