Windows Phone
 
Windows Media Player Mobile

  Windows Media Player Mobile

Nenechávajte svoju hudbu a videá ležať doma! Ak používate Windows Media Player Mobile, môžete ich mať stále pri sebe. S telefónom vybaveným systémom Windows Mobile si môžete obľúbenú hudbu alebo video prehrávať, nech ste kdekoľvek.

Poznámka:

Windows Media Player Mobile je nainštalovaný v zariadeniach so systémami Windows Mobile 5.0 a Windows Mobile 6 a funguje v telefónoch s dotykovým aj nedotykovým displejom.

Windows Media Player Mobile ponúka:

  • širokú podporu najobľúbenejších formátov súborov, napríklad Windows Media Audio (WMA), Windows Media Video (WMV), Waveform Audio Format (WAV) a MPEG-1 Audio Layer 3 (MP3),
  • synchronizáciu so stolovou verziou prehrávača Windows Media Player (verzia 9 a novšia), pri ktorej sa automaticky v zariadení zaktualizujú vaše obľúbené zoznamy skladieb, hudobné súbory a videosúbory.

Galéria

Windows Media Player Mobile 1Windows Media Player Mobile 2
Windows Media Player Mobile 3Windows Media Player Mobile 4

* Dostupnosť a funkcie aplikácie Windows Media Player Mobile sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia a verzie operačného systému Windows Mobile.

Dostupné programy a funkcie sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia, verzie operačného systému Windows Mobile a verzie produktu Exchange Server. Pripojenie a synchronizácia môžu vyžadovať samostatne zakúpené zariadenia alebo bezdrôtové produkty (napríklad kartu WiFi, sieťový softvér, serverový hardvér alebo softvér presmerovača). Pre prístup pomocou Internetu, WiFi a telefónu sú požadované určité tarifné služby. Funkcie a výkon sa môžu u jednotlivých poskytovateľov služieb líšiť a sú ovplyvnené obmedzeniami siete. Podrobnosti vám poskytne výrobca zariadenia, poskytovateľ služby alebo podnikové IT oddelenie.

Novinky o Windows 7 nájdeš na Windows blogu
 
Sledujte nás naFacebook(SK) TwitterYouTube (US)