Windows Phone
 

Microsoft My Phone
Zálohujte informácie zo svojho telefónu

Microsoft My Phone

Zálohujte všetky informácie zo svojho telefónu vďaka aplikácii My Phone. Vaše kontakty, schôdzky v kalendári, SMS, fotografie, videá a dokumenty uložené v telefóne so systémom Windows Mobile sú zálohované online.

S aplikáciou My Phone môžete zostať v pokoji, všetky dáta z vášho telefónu sú prístupné na zabezpečenej osobnej internetovej stránke. Zvoľte, ako často chcete dáta z komunikátora zálohovať, aké typy zoznamov chcete zálohovať a vďaka aplikácii My Phone bude všetok obsah vášho telefónu na bezpečnom mieste.

Ak stratíte telefón alebo si kúpite nový, všetky tieto dôležité dáta môžu byť znovu obnovené na vašom novom zariadení.

Microsoft My Phone umožňuje:

  • zálohovať všetky informácie z vášho telefónu,
  • prezerať, upravovať, mazať či archivovať vaše kontakty, schôdzky v kalendári, správy SMS, fotografie a ďalšie na vašom My Phone online,
  • obnovovať svoje informácie na novom telefóne so systémom Windows Mobile.

Službu je možné vyskúšať na všetkých zariadeniach so systémom Windows Mobile 6 a 6.1. Microsoft My Phone funguje na dotykových aj nedotykových telefónoch.

Vyskúšajte My Phone

Pripojenie a synchronizácia môžu vyžadovať samostatne zakúpené zariadenia alebo bezdrôtové produkty (napríklad kartu WiFi, sieťový softvér, serverový hardvér alebo softvér presmerovača).

Pre prístup pomocou Internetu, WiFi a telefónu sú požadované určité tarifné služby. Funkcie a výkon sa môžu u jednotlivých poskytovateľov služieb líšiť a sú ovplyvnené obmedzeniami siete. Podrobnosti vám poskytne výrobca zariadenia, poskytovateľ služby alebo podnikové IT oddelenie.

Novinky o Windows 7 nájdeš na Windows blogu Windows Live for Mobile: Windows Live v mobile
 
Sledujte nás naFacebook(SK) TwitterYouTube (US)