Windows Phone
 
Noste si kanceláriu so sebou: Microsoft Office Mobile

Vďaka balíku Microsoft Office Mobile* budete môcť vo svojom telefóne so systémom Windows Mobile využívať aplikácie spoločnosti Microsoft s typickým vzhľadom a ovládaním aj služby, na ktoré ste zvyknutí. Na cestách môžete otvárať a upravovať dokumenty aplikácií Microsoft Office Word a Microsoft Office Excel a taktiež prezerať prezentácie aplikácie Microsoft Office PowerPoint.

Ak používate balík Office Mobile v telefóne s dotykovým displejom, budete mať k dispozícii niekoľko funkcií navyše, napr. počet slov alebo kontrolu pravopisu v aplikácii Word Mobile, vytváranie grafov v aplikácii Excel Mobile a taktiež možnosť vyberať úseky obsahu a vytvárať nové dokumenty.

Najnovšia verzia Office Mobile je kompatibilná so systémom Microsoft Office 2007. Pre kvalifikované telefóny je k dispozícii bezplatná inovácia. Ak nie je balík Microsoft Office vo vašom telefóne predinštalovaný, je možné ho zakúpiť samostatne.


Excel Mobile

Excel Mobile

Noste si dáta so sebou. V aplikácii Excel Mobile je možné prezerať a upravovať tabuľkové dokumenty aj mimo kancelárie.

Ďalšie informácie »

*Word Mobile

Word Mobile

Aj na cestách môžete pracovať na svojich dokumentoch v aplikácii Word. Vďaka aplikácii Word Mobile nijak nestratíte na produktivite, a pritom budete mať voľnosť pohybu.

Ďalšie informácie »

*PowerPoint Mobile

PowerPoint Mobile

Buďte pripravení! Pomocou aplikácie PowerPoint Mobile môžete vytvárať a prezerať snímky na cestách.

Ďalšie informácie »

Potrebujete odpovede na ďalšie otázky? Prečítajte si dokument Najčastejšie otázky (US).

Dostupnosť a funkcie aplikácií v balíku Office Mobile sa môžu líšiť v závislosti od typu telefónu a verzie operačného systému Windows Mobile.

Dostupné programy a funkcie sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia, verzie operačného systému Windows Mobile a verzie produktu Exchange Server. Pripojenie a synchronizácia môžu vyžadovať samostatne zakúpené zariadenia alebo bezdrôtové produkty (napríklad kartu WiFi, sieťový softvér, serverový hardvér alebo softvér presmerovača). Pre prístup pomocou Internetu, WiFi a telefónu sú požadované určité tarifné služby. Funkcie a výkon sa môžu u jednotlivých poskytovateľov služieb líšiť a sú ovplyvnené obmedzeniami siete. Podrobnosti vám poskytne výrobca zariadenia, poskytovateľ služby alebo podnikové IT oddelenie.

Microsoft Office Mobile: Využívajte mobilné kancelárie
 
Sledujte nás naFacebook(SK) TwitterYouTube (US)