Windows Phone
 
Niekedy je správna možnosť úplne jasná: Windows Mobile - mobilné riešenie Windows Live for Mobile: Windows Live v mobile

Zadávanie textu a čísel

Zariadenia so systémom Windows Mobile ponúkajú rôzne možnosti pre zadávanie textu a čísel. Pokyny pre ešte efektívnejší spôsob zadávania informácií, ktoré už existujú v aplikácii Outlook vo vašom počítači, napr. kontaktov, schôdzok, úloh a poznámok, nájdete na stránke Synchronizácia.

Dotykový displej

Nedotykový displej

  

Text a čísla je možné zadávať klikaním na klávesnicu, ktorú môžete zobraziť na displeji.

  1. V ľubovoľnom programe kliknite na ikonu klávesnice v dolnej časti displeja. Ak je zobrazená iná ikona vstupu, kliknite na túto ikonu, kliknite na šípku pre výber vstupu vpravo vedľa ikony vstupu a potom kliknite na možnosť Klávesnica.
  2. Text a čísla zadávajte klikaním na tlačidlá zobrazené na klávesnici na displeji.

Poznámka:

Klávesnica na displeji je k dispozícii iba v čase, kedy je možné zadávať text.

Tip:

Ak chcete zväčšiť tlačidlá na klávesnici, kliknite na šípku pre výber vstupu a potom na položku Možnosti. V zozname Metóda zadávania znakov vyberte položku Klávesnica a potom kliknite na možnosť Veľké tlačidlá.

Niektoré zariadenia sú vybavené taktiež integrovanou klávesnicou QWERTY, na ktorej je možné zadávať text prostým stlačením klávesov s príslušnými písmenami.

Zadávanie textu a čísel
 
Sledujte nás naFacebook(SK) TwitterYouTube (US)