Windows Phone
 

Inštalácia bezpečnostného softvéru

Pravdepodobne už viete, že váš počítač môže byť ohrozený útokmi škodlivého softvéru. K dispozícii je mnoho rôznych nástrojov pre ochranu počítačov pred škodlivým softvérom, napríklad antivírusový softvér, antispyware a softvér brány firewall. Čo možno neviete, je, že podobný softvér je k dispozícii taktiež pre váš telefón.

Softvér pre zabezpečenie telefónu môže ponúkať výrobca telefónu alebo poskytovateľ služieb. Obráťte sa na nich a zistite, či pre vás nemajú nejaké riešenia zabezpečenia.

Ak by ste chceli pre svoj telefón skúsiť nájsť nejaký iný softvér pre zabezpečenie certifikovaný spoločnosťou Microsoft, môžete navštíviť webovú lokalitu katalógu certifikovaného softvéru pre systém Windows Mobile (US) a prejsť si časť venovanú zabezpečeniu a ochrane pred vírusmi.

Poznámka:

  • Je potrebné počítať s tým, že akékoľvek programy, ktoré budú bežať v telefóne, napríklad antivírusový softvér, znížia pamäť dostupnú pre ostatné programy. Na starších modeloch telefónov alebo v telefónoch s veľmi malým množstvom pamäte to môže viesť až k znateľnému zníženiu výkonu telefónu.
Niekedy je správna možnosť úplne jasná: Windows Mobile - mobilné riešenie
 
Sledujte nás naFacebook(SK) TwitterYouTube (US)