Windows Phone
 
Internet Explorer Mobile

 Internet Explorer Mobile

Prístup k Internetu z telefónu, či už chcete prejsť posledné e-maily, prevziať si mapu či cestovný itinerár, zaktualizovať konto na lokalite Facebook či MySpace , alebo proste nakupovať – tomu sa hovorí užitočné. Vďaka aplikácii Internet Explorer Mobile, ktorá je nainštalovaná v každom telefóne s Windows, si môžete svoju prácu aj záujmy nosiť so sebou prakticky kamkoľvek.

S aplikáciou Internet Explorer Mobile je možné jednoducho:

  • Synchronizovať obľúbené webové lokality s osobným počítačom
  • Zmeniť zobrazenie na celý displej alebo naopak iba na jediný stĺpec, aby nebolo stránky nutné posúvať do strán

Internet Explorer Mobile je nainštalovaný vo všetkých telefónoch s Windows a funguje na dotykovom aj nedotykovom displeji.

Internet Explorer Mobile 6

Telefóny so systémom Windows Mobile 6.5 alebo novším obsahujú taktiež najnovšiu verziu aplikácie Internet Explorer. Internet Explorer Mobile 6 ponúka rovnako kvalitné prechádzanie a prezeranie médií, na ktoré ste zvyknutí zo svojho počítača.

Galéria

Internet Explorer Mobile 1Internet Explorer Mobile 2
Internet Explorer Mobile 3Internet Explorer Mobile 4

Funkcie aplikácie Internet Explorer Mobile sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia a verzie operačného systému Windows Mobile.

Dostupné programy a funkcie sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia, verzie operačného systému Windows Mobile a verzie produktu Exchange Server. Pripojenie a synchronizácia môžu vyžadovať samostatne zakúpené zariadenia alebo bezdrôtové produkty (napríklad kartu WiFi, sieťový softvér, serverový hardvér alebo softvér presmerovača).

Pre prístup pomocou Internetu, WiFi a telefónu sú požadované určité tarifné služby. Funkcie a výkon sa môžu u jednotlivých poskytovateľov služieb líšiť a sú ovplyvnené obmedzeniami siete. Podrobnosti vám poskytne výrobca zariadenia, poskytovateľ služby alebo podnikové IT oddelenie.

Podpora niektorých multimediálnych funkcií požaduje modul Flash Lite Plug-in, ktorý je voliteľnou súčasťou od výrobcov telefónov. Rovnakú úroveň kompatibility preto neponúkajú všetky zariadenia s Windows Mobile.

 
Sledujte nás naFacebook(SK) TwitterYouTube (US)