Windows Phone
 
Microsoft Office Excel Mobile

 Microsoft Office Excel Mobile

S využitím aplikácie Microsoft Office Excel Mobile* môžete svoje dáta aktualizovať aj na cestách. Najnovšia verzia Excel Mobile je kompatibilná s aplikáciou Microsoft Office Excel 2007 a ponúka bohaté zobrazovacie funkcie, ktoré umožňujú pracovať s tabuľkami takmer rovnako ako v kancelárii. Navyše pri úpravách tabuliek v telefóne zostáva formátovanie a zmeny zachované, takže vyzerajú presne podľa vašich požiadaviek, keď ich otvoríte v počítači.

Aplikácia Excel Mobile umožňuje:

  • Vykonávať zmeny v tabuľkách, keď ste na cestách
  • Zoraďovať údaje
  • Zobraziť celý hárok na displeji

Pri používaní v telefóne s dotykovým displejom ponúka Excel Mobile ďalšie funkcie umožňujúce vytvárať nové tabuľky a grafy a taktiež kopírovať a vkladať vzorce.

Balík Office Mobile: Word Mobile | PowerPoint Mobile

Galéria

Microsoft Office Excel Mobile 1Microsoft Office Excel Mobile 2
Microsoft Office Excel Mobile 3Microsoft Office Excel Mobile 4

* Funkcie aplikácie Office Mobile sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia a verzie operačného systému Windows Mobile.

Dostupné programy a funkcie sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia, verzie operačného systému Windows Mobile a verzie produktu Exchange Server. Pripojenie a synchronizácia môžu vyžadovať samostatne zakúpené zariadenia alebo bezdrôtové produkty (napríklad kartu WiFi, sieťový softvér, serverový hardvér alebo softvér presmerovača). Pre prístup pomocou Internetu, WiFi a telefónu sú požadované určité tarifné služby. Funkcie a výkon sa môžu u jednotlivých poskytovateľov služieb líšiť a sú ovplyvnené obmedzeniami siete. Podrobnosti vám poskytne výrobca zariadenia, poskytovateľ služby alebo podnikové IT oddelenie.

 
Sledujte nás naFacebook(SK) TwitterYouTube (US)