Windows Phone
 
Microsoft Office Outlook Mobile

 Microsoft Office Outlook Mobile

Aj keď ste na cestách, neuniknú vám žiadne dôležité správy! S aplikáciou Microsoft Office Outlook Mobile budete stále pripojení k svojmu e-mailu, kalendáru a kontaktom a budete môcť využívať funkcie aplikácie Outlook, ktoré poznáte zo stolového počítača.

Outlook Mobile ponúka e-mail bez kompromisov. Väčšinu telefónov s Windows Mobile môžete bezdrôtovo synchronizovať prostredníctvom mobilného operátora alebo bezdrôtového hotspotu. Váš kalendár, kontakty a úlohy budú stále aktuálne. E-maily vrátane príloh navyše prídu v nezmenenej podobe, takže uvidíte tabuľky, grafiku, farby a formátovanie písem aj prepojenia na web presne tak, ako boli odoslané.

Outlook Mobile je možné použiť na nasledujúce úkony:

  • Organizácia informácií do priečinkov, presne ako v stolovom počítači
  • Odosielanie a prijímanie e-mailov z webových služieb ako Yahoo! Mail a od poskytovateľov internetových služieb ako Comcast či EarthLink
  • Synchronizácia kalendára a kontaktov s aplikáciou Outlook vo vašom počítači alebo vo vašej podnikovej sieti**
  • Vyhľadávanie kontaktov, ktoré nemáte vo vlastnom zozname kontaktov, v centrálnom adresári vašej spoločnosti**
  • Odosielanie žiadostí o schôdzky, sledovanie účasti a prijímanie podrobných odpovedí na žiadosti
    (ak používate Windows Mobile 6**)

Outlook Mobile je k dispozícii pre zariadenia so systémami Windows Mobile 5.0 a Windows Mobile 6 a funguje v telefónoch s dotykovým aj nedotykovým displejom.

Galéria

Outlook Mobile 1Outlook Mobile 2
Outlook Mobile 3Outlook Mobile 4

* Dostupnosť a funkcie aplikácií v balíku Office Mobile sa môžu líšiť v závislosti od typu telefónu a verzie operačného systému Windows Mobile.

** Požaduje Microsoft Exchange Server 2003 alebo 2007.

Dostupné programy a funkcie sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia, verzie operačného systému Windows Mobile a verzie produktu Exchange Server. Pripojenie a synchronizácia môžu vyžadovať samostatne zakúpené zariadenia alebo bezdrôtové produkty (napríklad kartu WiFi, sieťový softvér, serverový hardvér alebo softvér presmerovača). Pre prístup pomocou Internetu, WiFi a telefónu sú požadované určité tarifné služby. Funkcie a výkon sa môžu u jednotlivých poskytovateľov služieb líšiť a sú ovplyvnené obmedzeniami siete. Podrobnosti vám poskytne výrobca zariadenia, poskytovateľ služby alebo podnikové IT oddelenie.

 
Sledujte nás naFacebook(SK) TwitterYouTube (US)