Windows Phone
 
Microsoft Office Word Mobile

 Microsoft Office Word Mobile

Prezerajte a upravujte dokumenty Microsoft Word tak ako priamo v počítači.* Najnovšia verzia Microsoft Office Word Mobile je kompatibilná s aplikáciou Microsoft Office Word 2007 a umožňuje otvárať, prezerať a upravovať dokumenty, aj keď ste na cestách. Môžete uložiť zmeny vykonané v telefóne a pritom mať istotu, že všetky úpravy aj nastavené formátovanie zostane bez zmeny aj pri otvorení dokumentu v počítači.

Aplikácia Word Mobile poskytuje najčastejšie používané funkcie, vrátane:

  • Formátovanie textu
  • Posúvanie po stranách či riadkoch
  • Príkazy Späť a Znovu

Pri používaní v telefóne s dotykovým displejom ponúka Word Mobile ďalšie funkcie, medzi ktoré patrí kontrola pravopisu, kopírovanie a prilepovanie, počet slov a vyhľadávanie a nahradzovanie textu.

Balík Office Mobile: Excel Mobile | PowerPoint Mobile

Galéria

Microsoft Office Word Mobile 1Microsoft Office Word Mobile 2
Microsoft Office Word Mobile 3Microsoft Office Word Mobile 4

* Funkcie aplikácie Office Mobile sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia a verzie operačného systému Windows Mobile.

Dostupné programy a funkcie sa môžu líšiť v závislosti od typu zariadenia, verzie operačného systému Windows Mobile a verzie produktu Exchange Server. Pripojenie a synchronizácia môžu vyžadovať samostatne zakúpené zariadenia alebo bezdrôtové produkty (napríklad kartu WiFi, sieťový softvér, serverový hardvér alebo softvér presmerovača). Pre prístup pomocou Internetu, WiFi a telefónu sú požadované určité tarifné služby. Funkcie a výkon sa môžu u jednotlivých poskytovateľov služieb líšiť a sú ovplyvnené obmedzeniami siete. Podrobnosti vám poskytne výrobca zariadenia, poskytovateľ služby alebo podnikové IT oddelenie.

 
Sledujte nás naFacebook(SK) TwitterYouTube (US)