Windows Phone
 
Jedinečný ako vy

Vyjadrite svoj štýl tým pravým telefónom s Windows. Čierny, ružový, dotykový, véčko, vysúvací? Záleží len na vás. Na webovej lokalite Windows Marketplace for Mobile si navyše môžete do svojho telefónu doplniť aplikácie podľa vlastných predstáv. Doprajte si teda hry, filmy, hudbu alebo trebárs kockovanú plochu. Áno, nájdite trebárs aj kocky.


Aplikácie na lokalite Windows Marketplace for Mobile

Aplikácie na lokalite Windows Marketplace for Mobile

Doplnenie aplikácií do telefónu na webovej lokalite Windows Marketplace for Mobile (US) je jednoduché. Vďaka aplikáciám pre najrôznejšie účely nemusíte robiť kompromisy. Urobte si radosť a užite si svoj telefón s Windows – presne taký, aký ho chcete.

Vyberte si hudbu na lokalite Pandora

Vyberte si hudbu na lokalite Pandora

Hudba kdekoľvek na cestách. Pandora (US) je webové rádio on-line, kde si sami môžete vyberať hudbu, ktorú chcete počúvať. A teraz je aj vo vašom telefóne so systémom Windows. Vezmite si so sebou svoje obľúbené stanice so všetkými funkciami, vrátane hodnotenia hudby a navrhovanými skladbami.

Vymaľujte si svoj telefón podľa chuti

Vymaľujte si svoj telefón podľa chuti

Skrášlite si svoj telefón jedinečnými tapetami (US) či motívmi (US). Vyberte si návrhy od tých najznámejších návrhárov ako Sean John, Rock and Republic, Tibi, Paul Smith, Isaac Mizrahi (práve jemu môžete poďakovať za kocky) a mnohých ďalších.

* Dostupnosť programov, funkcií a možností sa líši podľa zariadenia, verzie systému Windows Mobile, mobilného operátora, dostupnosti sieťového pripojenia a podporných technológií (napríklad Exchange Server). Ďalšie informácie vám poskytne predajca zariadenia a mobilný operátor.

 
Sledujte nás naFacebook(SK) TwitterYouTube (US)