Windows Phone
 
Neustále v kontakte

O každú udalosť v živote – či je to hlúposť, alebo zázrak – by ste sa mali podeliť. Dôležité novinky nepočkajú, až budete pri počítači. Buďte teda v spojení so všetkými, na kom vám záleží – vďaka telefónu s Windows.


Zasielanie rýchlych správ na cestách

Zasielanie rýchlych správ na cestách

Buďte svojim priateľom aj rodine nablízku. Vďaka programu Windows Live Messenger (US) zostanete v spojení prostredníctvom rýchlych správ aj na cestách. Jednoducho uvidíte, kto je on-line, môžete sa pochváliť, kde akurát ste, alebo sa porozprávať s priateľmi s telefónom s Windows, pri počítači alebo dokonca na Xboxe.

S priateľmi na Facebooku

S priateľmi na Facebooku

Prevezmite si Facebook (US) pre telefón s Windows a hneď môžete nahrávať fotky a videá na svoju stenu na Facebooku. Môžete meniť svoj stav, pridávať priateľov alebo publikovať toľko múdrych komentárov, koľko chcete. Program je predinštalovaný v telefónoch s Windows alebo si ho môžete zdarma prevziať.*

Vždy na e-maile

Vždy na e-maile

Používate niekoľko e-mailových kont? Vďaka telefónu s Windows môžete jednoducho nastaviť a sledovať svoje obľúbené e-mailové kontá, vrátane Outlook Mobile, Windows Live Hotmail (US), Yahoo! Mail, Gmail a ďalších.

Zaostriť, vyfotiť a pochváliť sa

Zaostriť, vyfotiť a pochváliť sa

Zachyťte ten správny okamih – kedykoľvek. Prenášanie fotografií a videí z telefónu do počítača je jednoduché. Môžete ich synchronizovať s prenosným alebo stolovým počítačom, poslať e-mailom kamarátovi alebo nahrať na lokality ako Facebook alebo Flickr.

Poštebocte si so známymi

Poštebocte si so známymi

Nikdy nebolo ľahšie prechádzať obľúbené sociálne siete ako trebárs Twitter a deliť sa o svoje názory. Nezáleží na tom, kde sa akurát schádzajú vaši známi – či na Twitteri, Facebooku alebo MySpace – váš telefón s Windows má vždy tú správnu aplikáciu, aby ste zostali v hre.

* Dostupnosť programov, funkcií a možností sa líši podľa zariadenia, verzie systému Windows Mobile, mobilného operátora, dostupnosti sieťového pripojenia a podporných technológií (napríklad Exchange Server). Ďalšie informácie vám poskytne predajca zariadenia a mobilný operátor.

 
Sledujte nás naFacebook(SK) TwitterYouTube (US)