Windows Phone
 
Istota a pokoj

Istota a pokoj. To presne ponúka služba Microsoft My Phone. Teraz môžete ukladať, spravovať a pracovať so svojimi informáciami z vášho telefónu s Windows na heslom chránenej webovej stránke. Takže ak náhodou niekde zabudnete svoj telefón, nie je všetko stratené. Hneď ako si zadovážite nový, môžete všetky informácie nahrať späť pomocou niekoľkých kliknutí.*


Vaša záloha v zálohe

Správa obsahu vášho telefónu s Windows je vďaka programu My Phone jednoduchá. Obsah svojho telefónu si môžete uložiť na heslom chránenú webovú lokalitu My Phone z ľubovoľného počítača s pripojením k Internetu a zazálohovať si tak kontakty, kalendáre, fotografie, textové správy a ďalšie súbory.

Uchovajte svoje fotografie pre budúce generácie

Vďaka službe My Phone si môžete jednoducho zazálohovať svoje snímky, takže ich v prípade akéhokoľvek problému môžete kedykoľvek rýchlo obnoviť. Webová lokalita My Phone umožňuje prístup k vašim fotografiám z akéhokoľvek počítača s pripojením k Internetu, aby ste ich mohli ľubovoľne presúvať a zdieľať.

Synchronizácia, vyhľadávanie a ukladanie na webe

Úplne jednoducho si môžete svoje kontakty, kalendáre, textové správy a ďalšie súbory ukladať na heslom chránenú lokalitu My Phone. Potom môžete textové správy a kontakty jednoducho prehľadávať priamo z lokality My Phone.

* Požaduje, aby bol telefón zapnutý a pripojený k mobilnej sieti.

 
Sledujte nás naFacebook(SK) TwitterYouTube (US)