Windows Phone
 
Windows na cesty

Telefóny s Windows obsahujú mobilné verzie známych aplikácií spoločnosti Microsoft, ktoré používate každý deň. Od prehľadávania webu v prehľadávači Internet Explorer Mobile po prácu v aplikáciách Microsoft Office Mobile, vždy zvládnete to, čo potrebujete – aj na cestách. Prečítať e-mail, poslať rýchlu správu kolegovi, alebo mu dokonca zavolať. Nakoniec je to telefón s Windows.


Web všade tam, kde ste vy

Web všade tam, kde ste vy

Prehľadávajte web pomocou aplikácie Internet Explorer Mobile. Jednoducho si môžete preniesť svoje obľúbené položky z počítača do telefónu. Navyše vyskúšajte šikovné nové funkcie ako Adobe Flash Lite alebo vyhľadávanie priamo z adresného riadka.*

Rýchle vyhľadávanie: Bing pre mobilné telefóny

Rýchle vyhľadávanie: Bing pre mobilné telefóny

Vyhľadajte najrýchlejšiu trasu do cieľa, nájdite si najlepšie sendviče v meste alebo sa pozrite po najlacnejšom benzíne v okolí. Bing pre mobilné telefóny (US) umožňuje vyhľadávať miestne informácie na menej kliknutí.

Pracujte s e-mailom tak ako vo svojom počítači

Pracujte s e-mailom tak ako vo svojom počítači

Majte vždy pod kontrolou svoje úlohy a buďte v kontakte s ľuďmi vďaka známemu prostrediu Microsoft Office Outlook Mobile pre e-mail, kalendár a kontakty. Vďaka jednoduchej synchronizácii aplikácie Outlook medzi telefónom a počítačom budete vždy mať po ruke najaktuálnejšie údaje.
 

Ovládnite svoju mobilnú kanceláriu s pomocou Office Mobile

Ovládnite svoju mobilnú kanceláriu s pomocou Office Mobile

Váš telefón so systémom Windows obsahuje balík Microsoft Office Mobile,* ktorý poskytuje prístup k najčastejšie používaným aplikáciám ako Office Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Takže spracovávať čísla, vytvárať správy a navrhovať prezentácie môžete aj na cestách.
 

Spolu vďaka Windows Live

Spolu vďaka Windows Live

Vďaka službám Windows Live (US) budete mať svoje obľúbené sociálne siete vždy po ruke. Môžete čítať najnovšie správy od svojich priateľov na jedinom mieste bez ohľadu na to, či používajú Facebook, Twitter či MySpace. Priamo v telefóne môžete taktiež používať svoje obľúbené funkcie a programy Windows Live. Píšte príspevky na Windows Live Spaces, kontrolujte e-mail na lokalite Hotmail, posielajte rýchle správy v programe Messenger a pod.
 

Office Mobile 2010

Vyskúšajte najnovšie funkcie mobilnej kancelárie

Nová verzia sady Microsoft Office 2010 je na svete! Office Mobile 2010 možno stiahnuť priamo z telefónu Aplikácia Marketplace celkom zadarmo!


* Dostupnosť programov, funkcií a možností sa líši podľa zariadenia, verzie systému Windows Mobile, mobilného operátora, dostupnosti sieťového pripojenia a podporných technológií (napríklad Exchange Server). Ďalšie informácie vám poskytne predajca zariadenia a mobilný operátor.

 
Sledujte nás naFacebook(SK) TwitterYouTube (US)