Windows Phone
 

10 najdôležitejších funkcií Windows Mobile 6.5

Systém Windows Mobile 6.5 kombinuje úplne nové funkcie s mnohými vylepšeniami, vďaka ktorým vám umožňuje ľahšie zostať v spojení a mať všetko pod kontrolou. Od intuitívnejšieho, gestami ovládaného prostredia1 (môžete klikať, presúvať, klikať aj posúvať) po prepracovanú stránku Štart, je používanie a ovládanie jednoduché a rýchle. Vďaka novej službe Microsoft My Phone a službám Windows Marketplace for Mobile (US) môžete jednoducho zálohovať svoje údaje na web a preberať skvelé aplikácie, ktoré vám poskytnú nové funkcie, zvýšia vašu produktivitu a ponúknu lepšiu zábavu na cestách.2

Vo Windows Mobile 6.5 sa upozornenia zobrazujú, aj keď práve voláte alebo je váš telefón chránený heslom. Zobrazujú sa upozornenia na nový e-mail a textové správy, zmeškané hovory či hlasovú poštu, rovnako ako dátum, čas a najbližšie udalosti v kalendári.

Medzi ďalšie vylepšenia patrí najnovšia aplikácia Internet Explorer Mobile, ktorá významne uľahčuje prehľadávanie webu. Nová prispôsobiteľná stránka Dnes umožňuje prístup k obľúbeným programom jediným kliknutím.3

Windows Mobile 6.5 funguje na najrôznejších telefónoch s dotykovými displejmi, vysúvacími klávesnicami, najmodernejších smartphonoch s plnou klávesnicou aj malých vyklápacích modeloch. Nasledujúca tabuľka popisuje desať najdôležitejších funkcií vo Windows Mobile 6.5. Zoznámte sa s nimi a zistite, ako vám tieto nové či vylepšené funkcie telefónu s Windows môžu pomôcť.

Funkcia
Windows Mobile 6.5

 

 

Standard

Pro

 

1. Aktualizovaná stránka uzamknutého telefónu

 

X

Nová stránka uzamknutého telefónu zobrazuje nové správy a udalosti bez nutnosti zadávať PIN, keď je telefón uzamknutý.

2. Aktualizovaná stránka Dnes

 

X

Stránku Dnes môžete jednoducho upraviť tak, aby zobrazovala a umožňovala prístup k novému e-mailu, textovým správam a ďalším dôležitým informáciám jediným kliknutím.

3. Aktualizovaná stránka Štart

 

X

Nová stránka Štart ponúka jedinečnú kontrolu a možnosti ovládania: rýchle prehľadávanie a spúšťanie programov, jednoduchá úprava poradia programov (presunutie najpoužívanejších hore) a pridávanie obľúbených webových lokalít.

4. Internet Explorer Mobile 6

X

X

Internet Explorer Mobile 6 umožňuje úplné, funkčne bohaté a komfortné prechádzanie webových stránok podobné bežnému počítaču.

5. Windows Marketplace for Mobile

X

X

Na lokalite Windows Marketplace for Mobile môžete vyhľadávať a preberať najnovšie aplikácie pre svoj telefón.

6. Windows Media Player Mobile

X

X

Vylepšený Windows Media Player Mobile umožňuje prehrávať video cez celý displej, ponúka vylepšené funkcie pre prehrávanie hudby a videa ako trebárs pozastavenie skladby či filmu pri prichádzajúcom volaní.

7. Microsoft My Phone

X

X

Služba My Phone umožňuje synchronizovať telefón a údaje na web tak, aby boli zálohované a vždy prístupné.

8. Aplikácie pre sociálne siete2

X

X

Aplikácie Facebook Mobile a My Space Mobile, ktoré sú teraz v celom rade telefónov, umožňujú spravovať konto a pridávať obsah aj na cestách.

9. Profesionálne motívy2

X

X

Vyjadrite svoj štýl prostredníctvom profesionálnych motívov pre váš telefón (ako trebárs motív Halo) alebo si vytvorte vlastný.

10. MSN Widget2

X

X

Nový program MSN Widget v reálnom čase aktualizuje informácie o počasí, akciách, športových výsledkoch a pod.

1 Gestá sú podporované iba na telefónoch s dotykovým displejom (teda s Windows Mobile 6.5 Professional).

2 Nie je k dispozícii vo všetkých telefónoch. Ďalšie informácie získate od mobilného operátora.

3 Aplikácia Internet Explorer Mobile 6 je predinštalovaná v telefónoch s Windows. Podpora niektorých multimediálnych funkcií požaduje modul Flash Lite Plug-in, ktorý je voliteľnou súčasťou od výrobcov OEM. Rovnakú úroveň kompatibility preto neponúkajú všetky zariadenia s Windows Mobile.

 
Sledujte nás naFacebook(SK) TwitterYouTube (US)