Jump to: Page Content, Site Navigation, Site Search, Site Map

Windows 7 Yükseltme Seçeneği

Windows 7 Yükseltme Seçeneği

26 Haziran 2009 ve 31 Ocak 2010 tarihleri arasında Windows Vista çalıştıran bir kişisel bilgisayar satın aldınız mı? Satın aldığınız ürün özel yükseltme teklifimizin* koşullarına uyuyorsa, Windows 7 kopyanızı aşağıda belirtilen şekilde edinebilirsiniz.

Windows 7 yükseltmenizi nasıl alabilirsiniz?

Koşullara uygun bir kişisel bilgisayar satın aldıysanız

Yükseltmeyi gerçekleştirme yöntemi, kişisel bilgisayar üreticisine göre değişebilir. Windows 7 Yükseltme Seçeneği Programına katılmayı kabul etmiş bir bilgisayar üreticisinden koşullara uygun bir kişisel bilgisayar satın aldığınızda, Windows 7 kopyanızı yükseltmek için genellikle bir form doldurmanız ve birkaç adımı uygulamanız gerekir. Kişisel bilgisayarınızla birlikte gelen ambalajda geri ödeme ayrıntılarını içeren forma bakın. Koşullara uygun bir kişisel bilgisayar aldığınız halde yükseltmeyi nasıl edineceğinizi bulamıyorsanız, bilgisayar üreticisinin web sitesine bakın.

Katılımcı kişisel bilgisayar üreticileri

Kişisel bilgisayar üreticim listede yoksa ne yapmalıyım?

Birçok yeni kişisel bilgisayar üreticisi Windows 7 Yükseltme Seçeneği programına katılıyor. Teklifleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen kişisel bilgisayar üreticinize veya perakende satıcınıza danışın. Yükseltme teklif formunuz varsa ve sipariş vermek istiyorsanız, lütfen formdaki sipariş bilgilerine bakın.

* Windows 7 Yükseltme Seçeneği hakkında daha fazla bilgi için, lütfen SSS'ye bakın. Gerekli ayrıntılar aşağıdadır: Windows 7 Yükseltme ürününün teslimi teklife ve konuma göre farklılık gösterebilir. Bu program kapsamında Katılımcı kişisel bilgisayar üreticilerinin her birinin belirlediği koşullara uyan, Windows Vista içeren bir kişisel bilgisayarı bir perakende satıcıdan veya doğrudan kişisel bilgisayar üreticisinden satın aldığınızda bir Windows 7 Yükseltmesi alabilirsiniz. Windows 7 Yükseltme Seçeneği Windows Vista Home Premium, Business ve Ultimate sürümleri için geçerlidir. Windows 7 yükseltmeniz, Windows Vista için satın aldığınız sürüme karşılık gelecektir: dolayısıyla sırasıyla Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional (Windows Vista Business yükseltmesi) veya Windows 7 Ultimate alırsınız. Windows 7 Yükseltme Seçeneği programı 26 Harizan 2009 tarihiyle 31 Ocak 2010 tarihi arasında sunulmuştur. Yeni bilgisayar satın almasıyla ilgili ayrıntılar için, lütfen üreticinin web sitesine bakın.