Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami sieciowymi, dowiedz się o najlepszych praktykach i narzędziach do tworzenia interesujących stron internetowych i odkryj strategie i wskazówki biznesowe dostosowane do środowiska sieciowego.

Zapowiedź nowego IIS SEO Toolkit Beta!

Dziś wypuszczamy na rynek IIS Search Engine Optimization (SEO) Toolkit Beta — nowy pakiet narzędzi, który pomaga deweloperom stron internetowych, dostawcom usług sieciowych i administratorom serwerów zwiększyć trafność wyników wyszukiwania dla ich stron, radząc im, w jaki sposób sprawić, by były one bardziej przyjazne dla wyszukiwarek. Pakiet SEO Toolkit Beta można zainstalować za pomocą instalatora Microsoft Web Platform Installer 2.0 Beta.

Zostań partnerem Microsoft

Microsoft proponuje wsparcie, którego potrzebujesz, aby skutecznie stworzyć i prowadzić przedsiębiorstwo w ukierunkowanym na sieć świecie. Od szkoleń i narzędzi po marketing i wsparcie sprzedaży — status partnera Microsoft oznacza dodatkowe korzyści dla Twojej firmy i Twoich klientów.

Przedstawione na konferencji MIX09 technologie webowe firmy Microsoft pomagają firmom zapewnić zwrot z doświadczenia

Firma Microsoft wprowadza na rynek platformę Silverlight 3 Beta, nowe funkcje narzędzia Expression Blend, a także czyni postępy w obszarze cloud computing, wprowadzając aktualizacje platformy Azure Services Platform.

Skorzystaj z darmowego hostingu na Microsoft Web Platform

Znajdź hosta dla swojej aplikacji lub strony internetowej na najnowocześniejszej platformie Microsoft Web Platform, a zrobisz świetny interes. ZA DARMO dostaniesz hosting przez 60 dni, programy Microsoft Expression Web (wart 299 USD!) i Microsoft Visual Web Developer 2008 Express Edition, a także usługi reklamowe Microsoft adCenter warte 100 USD! Do wyboru jest wiele opcji, na co jeszcze czekasz?

ASP.NET MVC już dostępny!

Zapanuj nad znacznikami na Twojej stronie HTML. Wykorzystaj zwiększoną testowalność Twojej aplikacji webowej i dołącz do niej metodykę TDD. A do tego korzystaj ze standardowych funkcji ASP.NET, takich jak strony główne i autoryzacja zarejestrowanych użytkowników. Pobierz najnowszą wersję ASP.NET wykorzystującą architekturę MVC (Model-View-Controller).

Naucz się projektować w Microsoft Expression

Stawiasz swoje pierwsze kroki w Microsoft Expression? Przygotowaliśmy dla Ciebie samouczki, zestawy dla początkujących, szybkie instrukcje, filmy i inne przydatne materiały, które pomogą Ci szybko opanować podstawy programu. Korzystaj z Forum Dyskusyjnego i radź się innych użytkowników, czytaj FAQ bądź kontaktuj się z działem wsparcia. Na stronie jest wszystko, czego potrzebujesz. W razie jakichkolwiek pytań bądź uwag dotyczących materiałów szkoleniowych, wejdź na forum dyskusyjne Expression.