Poznaj szczęśliwą rodzinę rozwiązań

Marka znajdująca się w rankingu Fortune 500, używana przez miliony indywidualistów Platforma Microsoft Web dostarcza Ci coś więcej, niż tylko potężny zestaw narzędzi, serwerów i technologii. Dostajesz od nas pełny pakiet produktów i technologii oraz wsparcie. Wszystko po to, abyś odniósł pełny sukces w sieci.

oznaj szczęśliwą rodzinę rozwiązań
  • framework

  • serwer

  • bazy danych

  • narzędzia

Potężny zestaw narzędzi

ASP.NET Framework ASP.NET to zestaw narzędzi internetowych, które pomogą Ci stworzyć opartą na standardowych rozwiązaniach stronę internetową, dostarczając bogaty zestaw gotowych do użycia funkcji, jak również łatwą synchronizację z bazami danych i serwisami internetowymi. Dowiedz się więcej.

Elastyczny serwer internetowy

IIS Web Server Zbiór usług internetowych Internet Information Services 7.0 w systemie Windows Server® 2008 dostarcza Ci bezpieczną, łatwą w zarządzaniu platformę internetową. Pozwala przechowywać aplikacje w technologiach ASP.NET i PHP na jednym serwerze. Więcej informacji.

Solidna baza danych

SQL Server SQL Server® to funkcjonalny silnik bazy danych, umożliwiający obsługę wysokowydajnych aplikacji internetowych. Stwórz aplikacje internetowe i powiąż je z bazą danych. SQL Server wspiera takie technologie, jak LINQ, Entity Data Model i ADO.NET. Więcej informacji.

Kompletne narzędzia

Visual Studio Visual Studio®, Expression Web® i Windows Internet Explorer® 8 z wbudowanymi narzędziami programistycznymi dostarczają kompletne środowisko do tworzenia opartych na standardach stron internetowych, aplikacji i serwisów. Więcej informacji.

Aplikacje internetowe dla przedsiębiorstwa

Przy użyciu aplikacji serwera SharePoint Server z rdzeniem firmy FAST proponowane przez Microsoft rozwiązania internetowe dla przedsiębiorstw sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Więcej informacji

Aplikacje internetowe dla każdego

Serwis Windows Web App Gallery umożliwia Ci wypróbowanie, odkrycie, instalację i zastosowanie aplikacji internetowych na platformie Windows. Sprawdź go. Przeglądaj Web App Gallery.